РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 найкращих фільмів, знятих жінками

Жінки-режисерки — це круто!

Рівноправ’я повинне бути у всьому. Ці жінки доводять, що можуть знімати справді круте кіно. І ніхто не відрізнить, де чоловічі, а де жіночі роботи. Насолоджуємося переглядом п’яти кінострічок, успішно знятих жінками-режисерками.

«Дружина доглядача зоопарку», 2017

Режисерка: Нікі Каро

У картині розповідається реальна історія доглядачів Варшавського зоопарку Яна й Антоніни Жабінських. Вони зуміли вберегти від смерті 300 євреїв під час Другої світової війни. Щодня вони ризикували власним життям заради інших. Тим паче, що в Антоніну був таємно закоханий друг сім’ї, нацистський чиновник Лутц Гек.

«Щоденник Бріджит Джонс-3», 2016

Режисерка: Шерон Магуаяр

Навіть у 40 Бріджит Джонс не зраджує собі: вона все ще потрапляє у кумедні ситуації, працює на телебаченні і жартує про своє самотнє життя. Та одного разу Бріджит дізнається, що вагітна. Щоправда, вона не знає, хто батько: кохання всього життя Марк Дарсі чи красунчик-мільярдер? Доведеться обирати.

«Один день», 2011

Режисерка: Лоне Шерфіг

Щороку, 15 липня Декстер та Емма намагаються зустрітися. Така традиція виникла після того, як вони провели ніч разом, ще навчаючись в Единбурзькому університеті. Тоді вони вирішили, що їм краще розійтися. Але із плином років дещо змінилося…

«Монстр», 2003

Режисерка: Петті Дженкінс

Режисерка стала відома саме завдяки цій стрічці. У фільмі «Монстр» знялася Шарліз Терон, яка із красуні-блондинки перетворилася на серійну вбивцю Ейлін Ворнос. Щоправда, Дженкінс показала Ворнос не як злочинницю, а як жертву, яка зненавиділа першочергово себе, а потім і весь світ. До речі, згодом Петті зняла стрічку «Чудо-жінка», яка теж здобула шалену популярність.

«Чого хочуть жінки», 2000

Режисерка: Ненсі Маєрс

Комедійна мелодрама Ненсі Маєрс із Мелом Гібсоном та Гелен Гант у головних ролях стала культовою. Якщо ви досі не бачили цю картину, це варто виправити. До слова, Ненсі також зняла фільми «Стажер», «Відпустка за обміном» і написала сценарій до картини «Батько нареченої».

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці