РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 мультфільмів для тих, кому сподобалась стрічка «Душа»

Сподобаються і дорослим

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

У грудні 2020-го на широкі екрани вийшов мультфільм «Душа». Історія джазового музиканта, який потрапляє в інший світ, сподобалася і дорослим, і малим. Ось ще кілька стрічок, які припадуть до душі фанатам популярного мультфільму.   

«Клаус», 2019

Коли лінивий син магната Джеспер не впорався з навчанням в академії пошти, тато відправив його на перевиховання на острів поза межами полярного кола. Щоб повернути собі гроші батька, Джесперу доводиться відправляти 6000 листів. Та скоро він починає помічати, що місцеві жителі взагалі не користуються послугами пошти.

«Коко», 2017

12-річний хлопчик Мігель проживає у мексиканському селі у родині кравців. Таємно він мріє стати музикантом, але у його родині ця професія вважається прокляттям. Річ у тому, що колись його прапрадід покинув свою дружину заради мрії. Відтоді говорити про музику у їхній сім’ї суворо заборонено.

«Думками навиворіт», 2015

Як і всі ми, 11-річна школярка Райлі керується базовими людськими емоціями: Радістю, Сумом, Страхом, Гнівом та Огидою. Емоції живуть у свідомості дівчинки і щодня допомагають їй справлятися з різними проблемами. Спершу емоції живуть дружно, та коли Райлі дізнається, що їй із батьками доведеться переїхати до іншого міста, все у голові переплутується. Щоб допомогти дівчинці пристосуватися до життя у мегаполісі, звикнути до нової школи та знайти друзів, емоціям доведеться діяти спільно.

«Маленький принц», 2015

Добрий дідусь-льотчик вірить, що світ неможливий без пригод і мрій. Про це він розповідає маленькій дівчинці, яка нещодавно оселилася біля нього. Вона зростає у дуже педантичній родині, де все йде за графіком, і часу на себе, друзів та безтурботне дитинство не залишається. Та все змінюється, коли дівчинка починає дружити з дідусем і захопливо слухати його історії про Маленького Принца і далекі зірки. Залишилося лише побудувати літак і вирушати в дорогу.

«Хоробра серцем», 2012

У стрічці йдеться про норовливу рудоволосу дівчину, яка розбила серця одразу трьом залицяльникам, ледь не влаштувала війну і перетворила свою маму на ведмедицю. Згодом їй вдалося виправити свої помилки, та все ж вона не могла просто сидіти в замку, вишивати хрестиком і чекати на принца на білому коні, як годиться принцесам.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці