ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

5 фільмів про цінність сім’ї та силу кохання

Про найцінніше

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Іноді дуже корисно спостерігати зі сторони, як розвиваються стосунки інших. Ці стрічки якнайкраще показують цінність сім’ї, проблеми, із якими зіштовхуються її члени, а також неймовірну силу любові.

«Божевільне весілля», 2014

Провінційний нотаріус Клод і його віруюча дружина Марі виховали чотирьох доньок. Найстарша вийшла заміж за араба, наступна за єврея, а третя за китайця. Батьки мріють, що хоча би найменша обере чоловіка католицької віри і французької національності. Та коли вони дізнаються, що вона прийняла пропозицію руки і серця темношкірого Шарля із Кот-д’Івуара, стосунки у родині стають напруженими.

«Як все заплутано», 2009

У центрі сюжету — мама трьох дорослих дітей Джейн (Меріл Стріп). Через 10 років після розлучення вона залишилася у дружніх стосунках зі своїм екс-чоловіком, адвокатом Джейком (Алек Болдвін). Тепер у нього є молода дружина Агнесса. Та що трапиться, якщо між колишнім подружжям знову загоряться почуття?

«Розмальована вуаль», 2006

Художній фільм є екранізацією однойменного роману Сомерсета Моема і розповідає про стосунки подружньої пари. Дізнавшись про зраду дружини, Волтер вирішує їй помститися і погоджується працювати лікарем у китайському селі, де люди помирають від холери. Разом із собою він бере дружину Кітті, яка згодом, помічаючи доброту та чуйність чоловіка, починає закохуватися в нього.

«Історія про нас», 1999

У центрі сюжету — історія подружньої пари Бена (Брюс Вілліс) та Кетті (Мішель Пфайффер), які знаходяться на межі розлучення. Вони закохалися ще 15 років тому, побудували сім’ю, виростили двох дітей. Та за ці роки у них накопичилося чимало образ, а всі спроби налагодити стосунки розмовами закінчувалися лайками і скандалами.

«Крамер проти Крамера», 1979

Тед Крамер (Дастін Гоффман) повністю присвятив своє життя роботі. Таким чином, він не помічає того, що відбувається у його сім’ї. Одного дня дружина Джоанна (Меріл Стріп) вирішує його покинути і залишає зайнятого батька турбуватися про 6-річного сина самостійно.

Текст: Дарья Андрийчук

 

5 фільмів із декількома сюжетними лініями

Классика нашего времени: 100 лучших фильмов десятилетия

5 фільмів, які дозволять краще зрозуміти жінку

5 мифов о белом цвете, в которые пора перестать верить

5 осложнений после коррекции губ, о которых стоит знать: рассказывает эксперт

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака