РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 красивих фільмів із весняним настроєм

Наповнені сонцем і любов’ю

Поки на вікном дощ, наповнюємо оселю справжнім весняним настроєм. У цих стрічках багато сонця, квітів та кохання — всього того, чого нам так хочеться навесні. Ще трохи, і сонце засяє на повну!

«Арахісовий сокіл», 2019

Хлопець з обмеженими можливостями Зак — сирота і проживає у будинку для літніх людей. За ним доглядає молода дівчина Елеонора. Зак ще юний і прагне пригод. Йому не подобається у цьому будинку, він вже тричі намагався втекти. Зак мріє стати рестлером і влаштовує ще одну втечу. Так, він зустрічається із шахраєм Тайлером, який навчить його брати від життя найкраще. 

«Ла-Ла-Ленд», 2016

У фільмі йдеться про дівчину, яка змушена працювати офіціанткою, і хлопця, який працює у барі. Та насправді обидва мріють про творчу кар’єру. Вона уявляє себе зіркою кінематографу, а він — успішним джазовим музикантом. Якими стануть їхні стосунки, коли обоє отримають бажане?

«Завжди говори «так»», 2008

Головний герой Карл Аллен звик відповідати «ні» на всі пропозиції у своєму житті. Він відмовляється зустрічатися з друзями, не має стосунків й успішної кар’єри. Щоб щось змінити, він укладає угоду, згідно із якою має відповідати «так» на будь-яку пропозицію.

«Велика риба», 2003

Едвард Блум має неймовірний талант розповідати цікаві історії. Він любить ділитися цікавими фактами зі свого життя з рідними, але його прагматичний син Вілл відмовляється вірити у ці історії. Коли в Едварда діагностували рак, Вілл та його дружина Жозефіна приїхали до батьків, щоб допомогти татові. Тоді син по-іншому поглянув на нього…

«Ноттінг-Гілл», 1999

Ромком із Джулією Робертс та Г’ю Грантом у головних ролях розповідає про власника книжкового магазина і кінозірки, які одного разу познайомилися у його книгарні. Чи зможуть вони побудувати стосунки, зважаючи на таку різницю у соціальному статусі?

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Бріджит Бардо, Джейн Фонда і не тільки: 5 фільмів із легендарними кінодівами

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021

«‎Жесткая конкуренция формирует тебя как личность», – стилист Ана Тесс о работе в модной индустрии

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году