«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ИДЕТ В ПОЛИТИКУ: ПЕРВЫЙ ТРЕЙЛЕР...

ЯРКИЕ ЦВЕТА, ДРАПИРОВКИ И АРХИТЕКТУРНЫЙ КРОЙ В...

ПОЧТИ ВЕСНА: МЕЛАНИЯ ТРАМП В ПЛАТЬЕ С ЦВЕТОЧНЫМ...

В самому соку: огляд колекції Elena Burenina FW2017-18

Соломія Шваб про ідеальний крій та всі відтінки куркуми в новій колекції Олени Буреніної

Фото: UFW

Олена Буреніна досить досвідчений дизайнер, як для українського модного світу, що ступив на професійний шлях всього декілька років тому. Однак Олена стартувала ще в 2006-му, тому ім’я її асоціюється із найбільш стержневими представниками української моди. Як і всі попередні десять років, Буреніна представила колекцію осінь-зима 2017-18 з особливим підтекстом. Це історія про пошук своєї власної релігії, і дизайнерка бачить її через дуже складний шлях: від безладу до очищення.

Символом завершального етапу цього пошуку є білий колір, який фігурує у всій колекції. Білий тут виглядає по-справжньому чисто, і цей ефект підкреслюється формами – мінімалістичними. Колір суттєво підкреслює форма. В цьому разі вона не просто стримана, а й фактурна за рахунок текстур шкіри, графіту, іржі. Такий прийом втілено за допомогою технологічного напилювання поверх тканин.

У вигляді принта фігурує хрест, який безпосередньо вказує на релігійність. Він з’являється у вишивці, рельєфах та елементом підбору у туфлях. Сама дизайнерка про нього каже: «Це єдиний елемент декору, який не порушує загальної аскетичності колекції».

За довгою традицією і особистими пріоритетами Олени колекція наповнена складними елементами, які додають екстравагантності і мистецької цінності своїм виробам. Мова йде про креативні деталі: зухвалий кадмієвій жовтий, дуже складні і нестандартні крої. Всі ці моменти в комплексі передають загальну атмосферу пошуку себе і нової власної релігії. Хоча навіть, якщо абстрагуватися від загальної концепції і глянути виключно на одяг, можна впевнена сказати, що для Олени Буреніної це новий етап у кар’єрі, і далі тільки більше.