Як зберегти жіноче здоров’я під час війни: 6 правил

Прості поради, яких нескладно дотримуватись

1. У воєнний час краще за все відмовитись від використання тампонів та менструальних чаш для уникнення інфекційно-токсичного шоку. Справа у тому, що при їх невчасній заміні у вологому середовищі збільшується кількість шкідливих бактерій. 
2.  Будь-який грамотний гінеколог підтвердить вам, що щоденні прокладки надійно захищають білизну від виділень, але ніяк не впливають на гігієну статевих органів. Більше того, вони можуть стати причиною проблем: річ у тому, що прокладки надто активно вбирають секрет, тим самим порушуючи захисний шар шкіри у делікатній зоні.
3. Якщо у вас почалася менструація, а звичайних прокладок немає — запитайте у жінок навколо або у сусідів. Скоріш за все, у когось вони точно знайдуться.

Instagram: @frida_aasen

4. Зробити прокладку можна і самому: для цього згодиться поліетиленовий пакет, який можна покрити чистими (це дуже важливо!) бинтом, ватою або марлею.
5. Перебуваючи в укритті та не маючи можливість прийняти душ, використовуйте вологу серветку для інтимної гігієни. Не забувайте базове правило і витирайте інтимну зону спереду назад.
6. При затримці місячних внаслідок стресу та емоційного перевантаження, не панікуйте. Жіночий місячний цикл дуже залежить від якісного сну та ментального здоров’я. Тому, якщо вам дуже страшно та складно опанувати себе, пийте чаї з мелісою, м’ятою та ромашкою, а також приймайте щось з цих простих та доступних препаратів в аптеках: магній, Магне В6, комплекс В, ГАМК (GABA), L-теанін, 5-НТР.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали