«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ИДЕТ В ПОЛИТИКУ: ПЕРВЫЙ ТРЕЙЛЕР...

ЯРКИЕ ЦВЕТА, ДРАПИРОВКИ И АРХИТЕКТУРНЫЙ КРОЙ В...

ПОЧТИ ВЕСНА: МЕЛАНИЯ ТРАМП В ПЛАТЬЕ С ЦВЕТОЧНЫМ...

Пацанський Ренесанс: огляд колекції sasha.kanevski FW2017-18

Соломія Шваб про те, як класичне мистецтво проникає на спальні райони в новій колекції Саші Каневського

Фото: UFW

Саша Каневський став батьком. Очевидно в нього зросла кількість клопотів і знизилась ефективність сну. Мабуть, він остаточно попрощався із безтурботним молодим життям і якраз проходить період болючої адаптації. Як за всіх цих обставин йому вдається продовжувати продуктивно працювати? Як вистачає сили на те, щоб охопити кожну частину свого життя і не погрузнути в рутині?
Здається, ці питання не має сенсу ставити Каневському. Все, що дало йому батьківство – це крила, які підняли його над натхненням і подарували нам можливість спостерігати за показом найкращої колекції чоловічого одягу на українському модному просторі. Принаймні, нам приємно думати, що саме народження первістка так позитивно вплинуло на роботу дизайнера і привело його до чергового успіху на UFW.


Показ колекції відбувався в Будинку Актора, де зібралося чимало охочих першими побачити нові роботи Саші. Дизайнер подарував всім момент зближення з мистецтвом, яке вивів у квінтесенцію вседоступності. Сьогодні й справді не потрібно їхати в Лувр, щоб дізнатися, як виглядає Мона Ліза. Фактично всі значимі картини та шедеври давно оцифровані і знайти їх можна «в один клік». В час, коли людина без особливих складнощів реалізовує свою творчість за рахунок instagram, питання недоступності взагалі відпадає саме по собі. 


Втілюючи цю ідею, Каневський створив прекрасну колекцію, в яку входять куртки, пуховики, комбінезони, кофти і спортивні форми, прикрашені принтами-колажами із культових картин Ренесансу, які легко трансформуються в фешн-історію. Відразу видно, як старанно відібрана кольорова гама і в принтах, і у всіх інших елементах колекції. Дизайнер не боїться оверсайзу і виконує в ньому чималу частину речей, інколи підкреслюючи силует за допомогою поясу. Також значний акцент беруть на себе такі елементи образу, як кольорові головні убори, яскраві шкарпетки чи, одвічна любов Каневського, високі шорти-труси. Мій особистий фаворит колекції – це синтепоноі брюки і пуховики. Для української моди – це завжди величезна заявка через брак матеріалів і досвіду в роботі із верхнім зимовим одягом. Єдине, що залишається – це привітати Сашу. Що я із радістю роблю.