5 історичних серіалів Netflix, схожих на «Бріджертонів»

В очікуванні нового сезону драми про вище англійське суспільство

Зовсім скоро на стримінговій платформі Netflix з’явиться третій сезон серіалу «Бріджертони». Цього разу творці зосередяться на житті Пенелопи. Головна героїня шукатиме обранця — найкраще такого, який не заважатиме їй продовжувати таємну діяльність леді Вістлдаун. Допомагатиме дівчині Колін Бріджертон. 

В очікуванні продовження ми пропонуємо 5 історичних серіалів стримінгової платформи, сповнених інтриг, сюжетів про кохання та схожих на «Бріджертонів».

«Чужоземка»

У часи Другої світової війни Клер Рендал служила медичною сестрою. Поки головна героїня перебувала на відпочинку зі своїм чоловіком в Шотландії, з нею трапилася дивна річ — дівчина з 1945 року потрапила в далекий 1743 рік. Розуміючи, що з цієї часової петлі їй не вибратись, вона починає вчитися жити за новими «старими» правилами.

«Закон Лідії Поет»

Лідія Поет — талановита юристка. яку наприкінці XIX століття не зарахували до реєстру адвокатів через її жіночу стать. Проте дівчина влаштувалася на роботу до юридичної фірми брата Енріко. Тепер вона успішно відстоює права своїх клієнтів і готує апеляцію, щоб скасувати рішення суду щодо своєї нелегітимності. 

«Імператриця»

Імператор Австро-Угорщини Франц Йосиф повинен освідчитись Гелен. Проте він дивує всіх несподіваним рішенням — каже, що хоче одружитися з її сестрою Єлизаветою. Пара відзначає весілля і потрапляє в середовище придворних інтриг та політичних ігор. 

«Корона»

Біографічна історична драма «Корона» на Netflix розповідає про життя королеви Єлизавети II від її весілля з принцом Філіпом в 1947 році до початку XXI століття. Історія охоплює діяльність Вінстона Черчилля та Маргарет Тетчер, стосунки Діани та Чарльза, знайомство Вільяма та Кейт Міддлтон. Серіал здобув безліч нагород — зокрема, «Золотий глобус» та «Еммі».

«Королева Шарлотта»

Спін-оф «Бріджертонів» розповідає про альтернативну Велику Британію XVIII століття, де починає встановлюватись расова рівноправність. У центрі сюжету — стосунки майбутньої королеви Великої Британії Шарлотти та її чоловіка, короля Георга. Головна героїня розчарована шлюбом з монархом, проте потім дізнається, що насправді від неї приховує обранець. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали