«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Два обличчя: огляд колекції ELENAREVA FW2017-18

Соломія Шваб про чоловіче і жіноче в новій колекції бренду Олени Реви

Фото: UFW

Після минулої колекції відповідальність за результат перед Оленою Ревою суттєво зросла. Мені здається, вона поставила ту планку, з якої падати ніхто не має права. І це, однозначно, була її найкраща колекція. Цього сезону ажіотаж в Мистецькому Арсеналі напередодні показу Реви був не меншим, ніж завжди, але суттєво більшим, ніж у інших дизайнерів. Що ж дизайнерка зуміла створити цього разу? Чи перевершила вона свою попередню історію? Скажу відразу, не перевершила.

Хоч це зовсім не означає, що колекція була непрофесійною чи, борони боже, провальною, але очікування були все ж завищеними. Ідея полягає в двосторонності жіночого єства: з одного боку жінка хоче залишатися тендітною, під чоловічим крилом, з іншого – дозволяє собі нехарактерну силу, амбіції і цілеспрямованість. Таку алегорію Рева передала через сукні, які чергуються із костюмами, стилізованими в єдиній естетиці. Останнім пунктом «завідував» той самий Антон Белінський. Проглянувши колекцію, ви добре відчуєте його почерк.

Тим не менше, вся задумка досить поверхнева і справляє враження «ідеї заради ідеї». Як сукні, виконані в шовку і шифоні, так і костюми в безлічі варіацій нагадують безліч речей, котрі ми вже десь бачили десятки разів. Рюхи а-ля Prada, корсети Vetements і денім Margiela – тут ховається слабкість колекції, яка зрештою не дозволяє коректно оцінити її. Єдина надія на те, що це момент втоми чи занепаду натхнення, після якого ми побачимо роботи дизайнерки Олени Реви у всьому масштабі її можливостей.