6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЯ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Два обличчя: огляд колекції ELENAREVA FW2017-18

Соломія Шваб про чоловіче і жіноче в новій колекції бренду Олени Реви

Соломія Шваб

8 февраля 2017

Фото: UFW

Після минулої колекції відповідальність за результат перед Оленою Ревою суттєво зросла. Мені здається, вона поставила ту планку, з якої падати ніхто не має права. І це, однозначно, була її найкраща колекція. Цього сезону ажіотаж в Мистецькому Арсеналі напередодні показу Реви був не меншим, ніж завжди, але суттєво більшим, ніж у інших дизайнерів. Що ж дизайнерка зуміла створити цього разу? Чи перевершила вона свою попередню історію? Скажу відразу, не перевершила.

Хоч це зовсім не означає, що колекція була непрофесійною чи, борони боже, провальною, але очікування були все ж завищеними. Ідея полягає в двосторонності жіночого єства: з одного боку жінка хоче залишатися тендітною, під чоловічим крилом, з іншого – дозволяє собі нехарактерну силу, амбіції і цілеспрямованість. Таку алегорію Рева передала через сукні, які чергуються із костюмами, стилізованими в єдиній естетиці. Останнім пунктом «завідував» той самий Антон Белінський. Проглянувши колекцію, ви добре відчуєте його почерк.

Тим не менше, вся задумка досить поверхнева і справляє враження «ідеї заради ідеї». Як сукні, виконані в шовку і шифоні, так і костюми в безлічі варіацій нагадують безліч речей, котрі ми вже десь бачили десятки разів. Рюхи а-ля Prada, корсети Vetements і денім Margiela – тут ховається слабкість колекції, яка зрештою не дозволяє коректно оцінити її. Єдина надія на те, що це момент втоми чи занепаду натхнення, після якого ми побачимо роботи дизайнерки Олени Реви у всьому масштабі її можливостей.

20 лучших украинских дизайнеров в съемке ELLE

Весь светский Киев на званом ужине Grey Goose Le Marché Bleu

Это официально: всеукраинского конкурса «Погляд у майбутнє» больше не будет

Загрузка...