Каньє Веста не покликали на день народження дочки Чикаго, але він все одно з'явився на святі

Репер не витримав

Після розлучення відносини Кім Кардаш`ян та Каньє Вест складно назвати дружніми. Останнім часом екс-дружини тримають дистанцію у спілкуванні один з одним. Втім, зовсім перервати зв`язок вони не можуть через дітей. Пара виховує двох синів та двох дочок. Однак, як з`ясувалося, Кім і в цьому питанні намагається відгородити Каньє. Нещодавно зірка реаліті-шоу влаштовувала день народження своєї дочки Чикаго, але запросити на святкування Каньє Кім відмовилася. Репер був ображений таким ставленням та виклав у мережу відео, в якому заявив, що його колишня дружина та її родичі навмисно приховують від нього місце проведення свята. Після того як відео зі звинуваченнями поширилося в мережі, хіп-хоп виконавцеві вдалося потрапити на вечірку і привітати доньку.

Instagram: @kimkardashian

«Я просто привітаю мою доньку з днем народження публічно, бо від мене приховують, де відбувається свято. Я викладаю це відео в мережу, тому що потрібна ваша підтримка. Я дзвонив Кім, писав текстові повідомлення нянькам, я зв`язався телефоном із Трістаном [Томпсоном], і він сказав, що запитає у Хлої. Якщо прямо зараз хтось не дасть мені адреси, у пам`яті моєї доньки назавжди запам`ятається те, що я пропустив її день народження», — заявив репер у своєму відео.

Він також додав, що сім`я Кім намагається розлучити його із дітьми.

Незабаром інсайдер повідомив виданню Page Six, що Кім була здивована поведінкою Каньє, бо він сам запропонував святкувати день народження Чикаго окремо.

«Канье мав забрати Чі в чотири. Вони домовлялися, що влаштують дві окремі вечірки, і то була його ідея. Кім була шокована, коли він публічно звинуватив її в тому, що сам і затіяв. Ніхто не був проти того, щоб він прийшов», — заявило анонімне джерело.


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали