Як швидко позбутися целюліту: харчування, тренування, догляд

Як зробити шкіру тіла гладенькою та доглянутою, як у супермоделей

Як прибрати целюліт, розповідає членкиня міжнародної федерації функціонального тренінгу, речниця міжнародних конгресів Ірина Гармаш:

Целюліт — це проблема з багатофакторними причинами, яка стосується 80-90% жінок. При цьому стані змінюється естетичний вигляд шкіри на сідницях та стегнах і виникають поглиблення на кшталт «апельсинової кірки».

целюліт це

За своєю природою целюліт — це локалізоване порушення обміну речовин підшкірної клітковини. Очевидно, це ендокринно-метаболічний розлад лімфатичної системи та мікроциркуляції, у процесі якого жирова клітковина замінюється сполучною тканиною.

Як боротися з целюлітом:

1. Зволожувати шкіру, оскільки стан колагенових та еластинових волокон дуже залежить від зволоженості шкіри.

2. Усувати порушення обмінних процесів.

3. Дренувати підшкірно-жировий шар.

Для вивчення ефективності боротьби з целюлітом було виконано кілька десятків клінічних випробувань різного ступеня достовірності. Підсумовуючи, курс ролерного масажу, термогенезу, карбоксітерапії або ударно-хвильової терапії призводив до помітного зменшення целюліту середньої виразності. Очевидно, це пов`язано з активізацією мікроциркуляції, синтезу колагену та жирового обміну.

Звичайно ж, помітні зміни приносять скидання зайвої ваги. Одне із золотих правил оптимального харчування — знижувати калорійність їжі за збереження її харчової цінності (за кількістю вітамінів, мікроелементів, незамінних жирних кислот). Якщо вас турбує целюліт, варто звести до мінімуму вживання червоного м`яса та продуктів його перероблювання. Також відмовтеся від маргарину та фабричних харчових продуктів, що його містять.

Крім того, в деяких харчових продуктах можуть бути справжні геропротектори — речовини, що уповільнюють старіння. Вони також чудово допомагають налагодити обмін речовин та покращити роботу лімфатичної системи. До таких корисних продуктів належать зрілі сири, гриби, грейпфрути, зелень, ягоди, фрукти, гречка, сочевиця, горіхи.

Щодня варто вживати велику кількість харчових волокон у складі цілісних зерен (бурого рису, ячної чи вівсяної крупи, бобових, зелені, фруктів та овочів). Ці прості правила та фізичне навантаження допоможуть взяти під контроль розвиток целюліту.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали