Лімфодренажні стрибки, які допомагають позбутися набряків

Важлива частина фітнес-рутини

Про те, що таке лімфодренажні стрибки та кому вони стануть у пригоді у фітнес-раціоні, розповідає членкиня міжнародної федерації функціонального тренінгу, речниця міжнародних конгресів Ірина Гармаш:

Лімфатична система відіграє важливу роль у процесах видалення позаклітинних частинок, циркуляції імунних клітин та циркуляції лімфи.

За що відповідає лімфатична система:

Усунення обмеження рухливості фасцій, розташованих навколо лімфатичних судин, поліпшення циркуляції лімфи;

Відновлення кислотно-лужного балансу у тканинах;

Посилення розсмоктування інтерстиціальної рідини та білків.

Основа будь-якої хвороби — це мертва кров, застійна лімфа і білок у напівмертвому стані, що течуть по лімфатичних судинах та інших частинах тіла, головному мозку, легенях, нирках, печінці та фасціях, як каже доктор Стіл.

В одному з найважливіших досліджень було показано, що кількість лімфи, що пройшла через циркуляцію, при активних фізичних вправах була більшою, ніж у стані спокою. У списку технік, які допомагають позбутися ранкових набряків, є лімфодренажні стрибки. Автор цього напряму Олександр Мікулін розробив комплекс дрібних стрибків, які розганяють кров та покращують мікроциркуляцію. Стрибки «струшують» організм, допомагаючи постачати серце кров`ю.

Хоча Мікулін використовував стрибки для загального оздоровлення, нині їх використовують, щоб позбутися ранкової набряклості. Вібрація, створювана ударом п`ят, покращує роботу лімфатичної системи, оскільки саме вона відповідальна за баланс рідини та утворення набряків.

Виконуються лімфодренажні стрибки так:

Підніміться на носочки, щоб п`яти опинилися приблизно за сантиметр від підлоги, а потім різко опустіться. Ви повинні відчути удар, як при ходьбі.

Пам`ятайте, що поштовхи не повинні відгукуватися головним болем. Зробіть 30 рухів зі швидкістю не частіше ніж один раз на секунду. Відпочиньте протягом 10 секунд. Повторіть ще 30 разів.

Бажано робити стрибки протягом 1 хвилини 3-5 разів на день. Однак варто пам`ятати, що з цим завданням успішно справляються й інші рухи. Більше ходіть або займайтеся руховою активністю протягом дня.


Реклама

Популярні матеріали

Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Більше пристрасті: 8 видів сексу, які обов’язково варто...


Читайте також
Популярні матеріали