5 фільмів, які налаштують на приємний сон

Легкі і невимушені

Якщо ви любите засинати під шум фільму так само, як і ми, вам знадобиться список кінострічок, які налаштовують на спокій. Ми зібрали 5 легких і позитивних комедій, які дозволять задрімати. P. S. Але вранці вам захочеться дізнатися, чим усе закінчилося.

«Справжні боси», 2020

Подруги Міа і Мел заснували невелику косметичну компанію, але зіткнулися із фінансовими труднощами. Допомогти їхній фірмі обіцяє «акула» індустрії краси Клер Луна. Ця досвідчена бізнесвумен переконана, що дружба і бізнес несумісні. Чи вдасться дівчатам врятувати свою справу і зберегти хороші стосунки?

«Красуня на всю голову», 2018

Рене Беннет працює у великій косметичній компанії. Вона обожнює все, що пов’язане з б’юті-індустрією: постійно читає модні журнали, дивиться блоги на YouTube. Але дівчині заважає невпевненість у собі, вона боїться заявити про себе і здійснити мрію. Все змінює випадковість у спортзалі. Впавши із тренажера, Рене сильно вдаряється головою і приходить до тями зовсім новою людиною…

«SuperЗять»

Батько трьох доньок Стефан завжди мріяв про сина і знайшов втілення своєї мрії у потенційному зяті-спортсмені Томасі. Проте коли його донька вирішила розірвати стосунки з бойфрендом і пішла від нього до лікаря, Стефан вирішив втрутитися.

«Париж зачекає», 2017

Легка й атмосферна романтична комедія розповідає про жінку, яка здійснила особливу мандрівку. Таким чином, вона змогла подивитися на своє життя зі сторони і щось змінити. Протягом перегляду вас супроводжуватиме смачна їжа, французьких гумор, жива музика і краплинка флірту.

«Більше, ніж секс», 2010

Герої красунчика Ештона Катчера і милої Наталі Портман не планували серйозних стосунків. Їм добре і весело разом, а ще у них прекрасний секс — чого можна ще бажати? Та життя приносить їм чимало сюрпризів, і, в результаті, парочка розуміє, що їм стає не так просто разом, як би цього хотілося.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали