КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці

Готові до романтики?

Наступні кілька днів погода не тішитиме нас сонцем. Але, погодьтесь, у дощі все-таки є щось романтичне. Нагоди вийти з теплого дому не знайти, тому поринаємо глибше у ліжко і вмикаємо романтичні французькі фільми. Ось кілька цікавих, які ви могли пропустити.

«Усі пари роблять це», 2017

Протягом останніх 10 років Мод будувала кар’єру. Тепер вона досягла успіху і готова народити дітей. Та щоб бути щасливою й в особистому житті, їй доведеться позбутися бойфренда, який у свої 40 тільки те й робить, що веселиться на вечірках і зовсім не думає про створенні сім’ї.

«Кохання не за розміром», 2016

Успішна і красива Діана наважилася на побачення наосліп. За голосом, вона уявляла свого потенційного кавалера харизматичним, ввічливим, розумним і, звісно, красивим. Прийшовши у кафе, вона зрозуміла, що мала рацію у всьому. Проте Діана не врахувала його зріст…

«Мамин синочок», 2015

Віолетта працює у модній індустрії. Вона повністю поглинула у роботу і вже давно забулася про особисте життя. Однак одного разу у неї зав’язався пристрасний роман із комп’ютерним генієм Жаном-Рене. Віолетта почувається щасливою, а ось її син Лоло не хоче приймати коханого мами.

«Заміж за два дні», 2012

Ізабель вже давно мріє про весілля. Та у її родині вже кілька поколінь трапляється так, що перший шлюб неодмінно закінчується розлученням. Тому коли хлопець робить їй пропозицію, Ізабель вирішує перехитрити долю. Вона знаходить іншого чоловіка, змушує його зробити пропозицію і… неочікувано закохується.

«Два дні в Парижі», 2007

Щоб налагодити свої стосунки і закохатися заново, Маріон і Джек вирушають до найромантичнішого міста на планеті — Парижу. Саме там знаходиться рідний дім Маріон, а також кілька її екс-бойфрендів…

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 щоденних beauty-ритуалів Ольги Сумської для ідеальної шкіри

Как высушить тело: вкусные и полезные продукты для сушки

Уход за кожей лица летом: все, что нужно знать