КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

5 французьких фільмів, знятих жінками

Варто подивитися!

Жінки можуть усе! Зокрема — знімати хороше кіно. Це доводять наступні французькі режисерки. Ось 5 їхніх кіноробіт, які варто подивитися кожному:

«Портрет дівчини у вогні», 2019

Режисерка: Селін Сьямма

Події стрічки розгортаються у Бретані у 1770 році. Художниця Маріанна приїжджає на узбережжя Франції, щоб написати портрет дівчини Елоїзи. Згодом картину відправлять у Мілан як подарунок її потенційному нареченому. Проводячи багато часу разом, дівчата починають відчувати, що зближуються.

«Папіча», 2019

Режисерка: Мунія Меддур

За сюжетом, в Алжирі нещодавно закінчилася громадянська війна, яка забрала сотні життів у 90-х. Ситуація у країні нестабільна. Релігійні угрупування намагаються насаджувати свої правила, зокрема карають жінок, які відмовляються носити хіджаб і ведуть «грішний спосіб життя».

«На дивані в Тунісі», 2019

Режисерка: Манель Лабіді

Сельма займається психоаналітикою. Довгий час вона жила і працювала в Парижі, але тепер повертається у рідний Туніс, щоб здійснити давню мрію — почати власну практику. Створивши свою справу, дівчина зіштовхнулася із цікавими пацієнтами і бюрократичними проблемами.

«Одна зустріч», 2014

Режисерка: Ліза Азуелос

Це історія юриста, який на одному світському заході випадково познайомився із жінкою, яка закарбувалася у його пам’яті. Він одружений, тому для розлученої успішної письменниці є забороненим плодом. Стосунки із зайнятим чоловіком для неї — психологічне табу.

«Париж-Мангеттен», 2012

Режисерка: Софі Лелуш

Головна героїня Еліс у захваті від творчості Вуді Аллена. Він її кумир й ідеал, вона подивилася всі його фільми і пам’ятає деякі репліки героїв напам’ять. Інколи здається, що дівчина живе цими картинками, і реальність втратила для неї значення.

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

Делай Jump: 10 вариантов прыжков со скакалкой, которые работают (видео)

3 быстрых рецепта детокс смузи

4 способа стать счастливой