5 фільмів Федеріко Фелліні для красивого вечора

Кінематографічні шедеври

Немає простішого способу відволіктися та хоча б на декілька годин поринути в інший світ, ніж перегляд фільмів. Сьогодні пропонуємо переглянути один із найкращих фільмів легендарного Федеріко Фелліні. Глибокі роздуми, красиві кадри, кохання, спокуса і людські вади — в цих кінострічках від італійського маестро є все, аби захопити вашу увагу та зробити ваш вечір трішки цікавішим.

«Вісім з половиною», 1963

Режисер Гвідо Ансельмі, який нещодавно презентував успішний фільм, працює над задумом свого нового шедевру. Віднайти необхідне натхнення йому допомагають юнацькі спогади, красиві жінки та несподівані відкриття. Головний герой у виконанні Марчелло Мастроянні — альтер его самого Федеріко Фелліні, що робить цей фільм особливо цікавим для всіх прихильників маестро.

«Ночі Кабірії», 1957

Головна героїня — повія Кабірія, яка працює в одному з найбідніших районів Риму. В ній дивовижним чином поєднуються зухвалість та наївність, вульгарність та щире серце, що прагне любові. Попереду на неї чекає зустріч, яка обіцяє змінити її життя. Та чи не завершиться вона черговим розчаруванням? В головній ролі — дружина Фелліні Джульєтта Мазіна.

«Солодке життя», 1960

Головний герой — журналіст Марчелло, який живе у Римі й проводить своє життя на світських заходах та у випадкових зв`язках з жінками, які не викликають у нього жодних почуттів. Тільки самогубство його друга Штайнера змушує Марчелло поглянути на світ іншими очима і задуматися над тим, куди приведе його це солодке життя.

«Дорога», 1954

В центрі сюжету — історія стосунків двох зовсім не схожих один на одного артистів бродячого цирку. Грубий та жорстокий Дзампано не розуміє, що для нього значить наївна Джельсоміна, а усвідомлює це лише тоді. коли вже нічого не можна повернути. Кінострічка, у якій режисер розповідає про людську жорстокість, самотність і труднощі взаємин, отримала «Оскар» як найкращий іноземний фільм в 1957 році.

«Казанова Федеріко Фелліні», 1976

Історія життя знаменитого авантюриста Італії Джакомо Казанови, який подорожує країнами Європи та проповідує безсмертне кохання, пера легендарного Федеріко Фелліні. Спочатку режисер не відчував симпатії до свого героя, однак у процесі фільмування перейнявся жалістю до нього, а пізніше не раз казав, що «Казанова» — його найкращий фільм.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали