КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

5 достовірних книг про британську королівську родину

У них — вся правда

Із плином часу інтерес до британської королівської родини не гасне. Якщо вам кортить дізнатися більше про особисте життя королівських осіб, пропонуємо прочитати наступні книги. Свого часу, вони стали бестселерами, адже розповідають усю правду про своїх героїв.

«Королева говорить», Ігрід Стюард

Книга висвітлює життя і досягнення Її Величності королеви Єлизавети ІІ. Ця дивовижна жінка керує Великою Британією із 1952 року. Англійці обожнюють свою королеву і пишаються нею, тож не дарма подробиці із її біографії цікаві людям в усьому світі. У книзі також знайдуться слова королеви, адже вона неодноразово говорила із письменницею особисто.

«Діана», Сара Бредфорд

Англійський історик і біограф Сара Бредфорд зібрала велику кількість документів і свідчень із перших вуст, щоб створити точний портрет принцеси Діани. Книга описує життя леді Ді з моменту її блискучого весілля зі спадкоємцем британського престолу до трагічної смерті у паризькому тунелі.

«Вільям і Кейт. Love story», Роберт Джобсон

Роберт Джобсон вирішив розповісти світу історію кохання, яка підкорила спершу Англію, а згодом і весь світ. Після восьми років знайомства відбулося довгоочікуване весілля принца Вільяма і його подруги Кейт Міддлтон. Доповнюють казкову історію ексклюзивні фото Ніраджи Тани, королівського фотографа.

«Меган. Принцеса з Голлівуду», Ендрю Мортон

Книга є цікавим розслідуванням автора, які розкривають подробиці особистого життя Меган Маркл. Ці історії Ендрю розповідали близькі друзі, сусіди і колеги екс-акторки. Ви дізнаєтеся не лише про королівське життя Меган, а й про її дитинство і юність, перші побачення і перший шлюб.

«Королева скандалу», Джилл Пол

У 1936 році після зречення Едуардом VIII королівського престолу заради коханої Волліс Сімпсон вся Англія і світ у цілому переживали шок. «Я зрозумів, що це неможливо — виконувати обов’язки короля без допомоги і підтримки жінки, яку я кохаю», — заявив король. Письменниця Джил Полл вирішила розібратися у чутках, які вирували навколо жінки, яка підкорила серце короля.

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 причин использовать аргановое масло для лица

4 психологических приема, которые помогут похудеть

Топ-6 очищающих масок для лица, которые мы обожаем