5 мотиваційних книг, які стануть для вас «подругами»

Жіночі підказки на всі випадки життя

Інколи нам, жінкам, потрібна допомога в особистих, робочих або життєвих ситуаціях. Щоб налаштувати себе на позитив й отримати заряд енергії, прочитайте наступну літературу. Ці книги надихають глибше пізнати світ, знайти своє місце в ньому і просто розслабитися. Влаштовуємо вечір читання.

«Купи собі той довбаний букет», Тара Шустер

У книзі авторка розповідає історію свого перевиховання. Вона навчилася любити себе, поважати свій час, бути вдячною і вміти пробачати. Прочитавши, ви зрозумієте, як захищатися від самокритики, починати день з усмішкою, розпізнавати любов і створювати собі життя, яке ви справді заслужили.

«П’ять мов кохання», Гері Чепмен

Цей бестселер «New York Times» вже встиг стати класикою. Книга допоможе вам навчитися кохати і віддавати любов. Адже саме це почуття робить нас по-справжньому щасливими. Ви дізнаєтеся, чому люди часто самотні, і що їм заважає побудувати щасливі стосунки. А також познайомитися із п’ятьма мовами кохання і визначите свою.

«Жінка, у якої є план», Мей Маск

73-річна модель Мей Маск — вродлива, успішна і щаслива жінка. У своїй книзі вона ділиться мудрими уроками, які їй дало життя. Адже її доля була не такою й простою: вона пережила розлучення, була мамою-одиначкою у 31 рік, дізналася, що таке бідність і побиття від чоловіка. Але Мей ніколи не опускала руки.

«Невидимі жінки», Керолайн Кріадо Перес

Авторка піднімає серйозну тему здоров’я і щастя жінок у сучасному суспільстві. Вона говорить про жінок, які все-таки залишаються у тіні, перебуваючи у «чоловічому» світі. Їхні потреби й особливості залишаються непоміченими. У книзі наведено безліч досліджень, які демонструють гендерні дані у різних сферах: політиці, економіці, медицині, технологія, медіа тощо.

«Хороші дівчатка вирушають на небеса, а погані — куди захочуть», Уте Ерхардт

Із дитинства дівчатам говорять, що вони повинні бути «хорошими». Їхнє призначення запрограмоване: сім’я, діти, кухня, оселя, затишок… А ось решта — клопіт чоловіків. Головне бути покірною і бажаною. Проте така місія обмежує можливості. Жінка теж може мати владу, побудувати кар’єру і знайти своє призначення. Навівши кілька життєвих історій, авторка розповідає, як зрозуміти, чого ти хочеш від життя, що відчуваєш і куди рухаєшся.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярные материалы

Культгід: куди піти у грудні 2022-го


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


10 кінопрем’єр грудня, які варті уваги


Читайте також
Популярні матеріали