5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 найкращих книг про королівських осіб

Дізнаємося всі таємниці

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Весь світ любить спостерігати за життям королівських родин. Нас приваблює їхня вишуканість, секретність та ідеальність у всьому. Та якими є найвеличніші королівські династії «за лаштунками»? Про це можуть розповісти відомі книги. Ми відібрали п’ятірку найкращих.

«Створення Анни Болейн», Сюзан Бордон

Життя Болейн є втіленням скандальних релігійних, політичних та сексуальних питань консервативної Англії 17 століття. Бордон вдалося майстерно знайти потрібні слова, щоб показати одну з найвідоміших королев Англії по-своєму та по-новому.

«Дві королеви», Джон Гай

Марія Стюарт є однією з найвідоміших королев, чия трагічна доля досі цікавить істориків, науковців, письменників та режисерів. Вона стала королевою Шотландії у 9 місяців, пережила смерть чоловіка, вийшла заміж за його вбивцю й отримала вирок страти. Із книги «Дві королеви» ви дізнаєтеся більше цікавих фактів про Марію, відкриєте для себе секрети життя у палаці, а також познайомитеся ближче з іншими представниками династії Стюарт.

«Королева Вікторія», Джулія Бейрд

Авторка представила свою версію біографії королеви, яка володарювала у Британії у 18 столітті. Книга стала однією з найкращих у категорії «біографія королівських осіб». Вона розповідає про злети і падіння, сильний характер королеви, яка нічого не боялася і встановлювала власні розумні правила. Книга нагадує роман, який можна прочитати на одному диханні.

«Приватне життя Тюдорів. Секрети коронованої сім`ї», Трейсі Борман

У своїй книзі авторка розповідає, що відбувалося за закритими дверима палацу Тюдорів: із ким вони товаришували та воювали, як проводили будні, що їли та пили, чим займалися у вільний час. Трейсі Борман намагалася з’ясувати, ким насправді були Тюдори, та що допомогло їм залишити такий великий слід в історії.

«Діана. Її істина історія», Ендрю Мортон

Книгу можна назвати щирим зізнанням Леді Ді. Вона особисто ділилася думками з Ендрю Мортоном, коли дізналася, що чоловік їй зраджує. Ця книга стала справжньою сенсацією. Вона наповнена трагізмом, любов’ю, перемогами та невдачами.

Текст: Дарія Андрійчук

8 вещей, которые сделают вас счастливой прямо сейчас

10 книг о великих женщинах, которые изменили мир

5 книг, которые Билл Гейтс советует прочесть к концу сложного 2020 года

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам