MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

Окрім «Корони»: 5 фільмів та серіалів про королівських осіб

Інтриги, боротьба за владу та любовні перипетії

Рейтинг статьи / 0
4 5 12

Із виходом у світ 4 сезону серіалу «Корона» весь світ захопився історією королівської родини. Якщо любите підглядати за королівськими інтригами, розкішшю та витонченими манерами, ось ще кілька фільмів та серіалів, які захоплюють із перших хвилин:

«Дві королеви», 2019

У центрі сюжету — історія сімейного конфлікту між Єлизаветою І (Марго Роббі) та Марією Стюарт (Сірша Ронан). Марія Стюарт — остання королева Шотландії, яка намагалася забрати трон у своєї двоюрідної сестри з англійського престолу, але зазнала поразки. Режисером стрічки стала дебютантка у великому кіно — Джозі Рурк. Над сценарієм працювала Бо Віллімор («Картковий будинок»).

«Принцеса Монако», 2014

Фільм розповідає історію акторки Грейс Келлі, яка відмовилася від слави голлівудської зірки задля заміжжя із князем Монако — Реньє ІІІ. Та поки чоловік займається державними справами, Грейс переживає депресію: Монако приймає її негостинно. Незважаючи ні на що, Грейс Келлі залишається вірною своєму вибору та чоловікові.  

«Аббатство Даунтон», 2010

Події у британському історичному серіалі розгортаються з 1912 до 1926 року у вигаданому заміському помісті Даунтон Еббі (Йоркшир, Англія). У центрі сюжету — історія життя аристократичної родини Кроулі та її слуг.

«Молода Вікторія», 2009

Вона керувала мільйонами людей, але її серце належало одному чоловікові. Це фільм про жінку із сильним характером, якій вдалося протриматися на англійському троні 63 роки завдяки своїй доброті та справедливості. Роль королеви Вікторії приміряла прекрасна Емілі Блант. Костюми у стрічці отримали «Оскар», а Емілі — «Золотий гробус».

«Марія-Антуанетта», 2006

У 14 років Марію-Антуанетту видали заміж за короля Франції Людовика XVI. Спершу вона була надзвичайно популярною завдяки новому статусу королеви, але згодом отримала лиху славу за ексцентричну поведінку на святах, які вона організовувала в невеликій заміській садибі Малий Тріанон поблизу Версаля.

Текст: Дарія Андрійчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

«Я буду скучать по дедушке» – принц Уильям поделился трогательным фото принца Филиппа с маленьким Джорджем

Делаем укладку как в салоне, не выходя из дома

Выпадение волос, усвоение витаминов, проблемы с кожей: что еще может определить генетический анализ

Вслед за братом принц Гарри поделился воспоминаниями о дедушке