ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

5 романів-бестселерів, які ви могли пропустити

Влаштовуємо вечір читання

Поки жорсткий карантин не завершився, потрібно вигадувати, чим зайнятися вдома цього разу. Щоб спростити вам завдання, ми підготували добірку із 5 книг 2020 року, які отримали визнання в усьому світі. Тепер ми знаємо, що ви будете робити сьогодні ввечері.

«Незнайома донька», Елена Ферранте

Цей роман сподобається любителям психологічної прози. Про його авторку, Елену Ферранте, відомо дуже мало. Її книги продаються на «ура», а письменниця залишається у тіні. Не менш загадковим є і її новий роман. У ньому розповідається про 40-річну жінку елегантного віку, яка, на перший погляд, має все: дорослих доньок, спокійні стосунки з екс-чоловіком і стабільний прибуток. Одного разу вона їде відпочити на море і втручається у життя своєї сусідки…

«Нормальні люди», Саллі Руні

Роман вийшов улітку 2020-го і спричинив справжній фурор. Це чуттєва історія про перше кохання молодих людей Коннелле і Маріанне. Вони разом ще зі школи і намагаються побудувати серйозні стосунки. Але щось їм постійно заважає: суспільство, обставини, однокласники, невміння виражати свої почуття.

«Спадок», Вігдіс Йорт

Це один із найскандальніших романів на сьогоднішній день у норвезькій літературі. За сюжетом, четверо дітей після смерті батька починають ділити спадок. Виявляється, у цієї родини чимало проблем. Портрет головної героїні Бергльот списаний із самої авторки.

«Не говори нікому», Грегг Олсен

Книга-бестселер Amazon № 1, Wall Street Journal, USA Today и Washington Post розповідає про сестер Семі, Ніккі і Торі. Їх лякає слово «мама», адже воно нагадує про жахи минулого і нещасливе дитинство. Протягом 20 років дівчата не лише жили у страху через насилля зі сторони матері, а й ставали свідками напрочуд жорстоких сцен.

«Дім на краю ночі», Кетрін Беннер

Події розгортаються на початку ХХ століття. У Середземному морі знаходиться давно забутий острів Кастелламаре, де колись була таверна «Дім на краю ночі». Там обговорювали всі острівні новини, чутки і плітки. Але вже багато років дім залишається пустим. Одного разу на острів приїжджає лікар, і з того часу у «Дому на краю ночі» починається нова історія.

Текст: Дарья Андрийчук

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Сильві Кройш стане спеціальною гостею концерту Balthazar у Києві

Что такое спонж конняку и как его правильно использовать

«Если взялась за дело — будь лучшей»: интервью с Александрой Балясной