MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

5 цікавих серіалів, від яких неможливо відірватись

Головне не починати дивитися о 21.00

Рейтинг статьи / 0
4 5 14

До Нового року залишилися лічені дні. Якщо ви встигли закінчити робочі справи і шукаєте заняття, щоб згаяти час в очікуванні свята, пропонуємо переглянути нові серіали, які захоплюють увагу з перших хвилин. Дивимося разом!

«Ваша честь» (Your Honor)

Кількість серій: 10

У стрічці йдеться про поважного суддю з Нового Орлеана Майкла Десіато. Він потрапляє у неприємну ситуацію, коли його син Адам втікає з місця злочину — трапилося жахливе ДТП зі смертельним фіналом.

«Бріджертон» (Bridgerton)

Кількість серій: 8

Історична драма Netflix від продюсера «Як уникнути покарання за вбивство», «Скандал» й «Анатомія пристрасті» Шонди Раймс знята за мотивами бестселеру британської письменниці Джулії Квінн. Події розгортаються у Британії на початку XIX століття. Між молодою дівчиною Дафною Бріджертон та юним герцогом Гастингсом виникають романтичні стосунки. До цієї пари прикута увага всіх англійських вельмож. Багато хто вже порівнює новий серіал із «Пліткаркою» 2007 року. 

«Бортпровідниця» (The Flight Attendant)

Кількість серій: 8

Чорна комедія-трилер розповідає історію бортпровідниці Кессі, яка одного разу прокидається не в тому готелі, не в тому ліжку і поруч із мертвим чоловіком. Дівчина нічого не пам’ятає, лише пригадує, що він був її пасажиром. Кессі доведеться самостійно шукати відповіді на запитання, щоб уникнути в`язниці.

«Деш і Лілі» (Dash & Lily)

Кількість серій: 8

Коли у книжковому магазині Деш випадково знаходить блокнот молодої дівчини, він навіть не уявляє, як ця знахідка змінить його життя. Він починає спілкуватися з нею, але не особисто, а залишаючи повідомлення у різних куточках міста. Та що трапиться, коли вони нарешті зустрінуться?

«Вчителька» (A Teacher)

Кількість серій: 10

Міні-серіал розповідає про вчительку середніх класів, яка зав’язала заборонені сексуальні стосунки з одним зі своїх учнів. Клер вже давно розчарувалася у своєму шлюбі. Вона викладає англійську у провінційному містечку в Техасі. Разом із старшокласником Еріком вона намагається втекти від сімейних проблем і нестерпної самотності.

Текст: Дарья Андрийчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

5 нових серіалів, які нещодавно нас вразили

Принц Гарри вернулся в Великобританию, но без Меган Маркл

10 самых красивых укладок и макияжей на BAFTA 2021

Как выглядит самая модная сумка этой весны? Показывает Белла Хадид