ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

20 БРИТАНСКИХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ВЫ ТОЧНО НЕ...

КОЛОНКА G: ЧТО ДЕЛАТЬ, ЕСЛИ ОТ СЕКСА Я НЕ ПОЛУЧАЮ...

ELLE INSPIRATION: МИНИМАЛИЗМ, ЦВЕТ...

Які випробування чекають на учасниць «Модель XL» під водою і на даху 9-поверхівки

Конкуренткам доведеться стати партнерами

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Минулого ефіру із шоу «Модель XL» вибули відразу три учасниці. Боротьбу за головні призи продовжили 12 конкурсанток. Під час нового випуску, який вийде сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1, дівчатам доведеться долати власні страхи та працювати в команді з конкурентками.

Для проходження екстремальних випробувань судді поділять пишних красунь на пари. У кожної  дівчини буде своє завдання. Одні мають навчитися правилам дефіле під наглядом українського дизайнера Андре Тана. Інші вивчатимуть правила позування від Тетяни Мацкевич.

Після цього конкурсантки мають обмінятися отриманими знаннями.

Як результат, учасниця, яку суперниця вчила позуванню, має здолати власні страхи та зробити вдалі кадри під час фотосесії під водою. Інша після уроку з дефіле від конкурентки – пройтися незвичайним подіумом на висоті 9-ти поверхового будинку.

Запеклим конкуренткам, які ще кілька тижнів тому навіть не віталися у «модельному будинку», доведеться працювати разом. В одній команді опиняться донька мера Добромиля Наталія Петрик та улюблениця Андре Тана фотограф Ганна Грищенко (Тріша).

Фотосесія в басейні виявиться для Наталі особливо тяжким завданням.

«Я тричі ледь не втопилася, коли відпочивала біля водойми, тому тепер у мене панічний страх. Якби мені хтось сказав, що я буду добровільно занурюватися в басейн, де не відчуватиму дно, я б не повірила. Не впевнена, чи мені вдасться впоратися. Єдине, що мене заспокоює – це водолази, які зможуть мені допомогти», – зізналася донька мера.  

Як дівчата  будуть долати власні страхи та підтримувати головних конкуренток, від яких залежить їхня участь у проекті, дізнаємося вже сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1».