«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Боротьба почалася: із шоу «Модель XL» вибули відразу три учасниці

Змагання за право стати моделлю plus-size продовжать 12 учасниць

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Учора на телеканалі «1+1» вийшов четвертий випуск реаліті-шоу «Модель XL», з якого вперше в новому сезоні за результатами кількох випробувань мусили вибути деякі учасниці.

Випробувань було три. Спочатку дівчата мали оселитися у модельному будинку, розподіливши між собою кімнати. Однак навіть з таким простим завданням впоралися не всі. Ніхто не захотів жити з вантажницею Вікторією (через її складний характер), тож дівчина зі сльозами лишилася ночувати в коридорі.

Наступний етап – прощання зі своїм минулим. 15 учасниць на білих балахонах яскравими фарбами писали про свої комплекси, одягалися в них, а потім перед фотографом рвали сукні і вкидали у бочку з вогнем. Головними вимогами до дівчат були максимальна відвертість і експресивність. Найгірше із завданням впоралися танцюристка Катя, розчарована у стосунках Мілена та інстадіва з 13-м розміром грудей Міла.

І завершальним випробуванням стало дефіле у весільних сукнях. Дівчата мусили не просто пройтися подіумом, а й впоратися з «невгамовними гостями». Найоригінальнішою виявилася донька мера Наталка, а от найбільш скутою були представниця циркової династії Діана.

Зрештою судді – Богдан Юсчипчук, Тетяна Мацкевич та Андре Тан винесли свій вердикт. Найкращою за цей тиждень вони визнали бухгалтера Ірину.

А от шоу довелося залишити Мілі, Діані та Мілені.

«Мілені потрібно навчитися бути відкритою, відвертою з собою та з іншими», – зазначив Богдан Юсипчук.

«До модельного проекту, Міла, потрібно бути готовою. І вміти показувати не тільки 13-й розмір грудей, а й свої емоції та харизму», – наголосив Андре Тан.

Діані ж він порадив якомога швидше подорослішати і нічого не боятися.