ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

ХЭЙЛИ БОЛДУИН И ДЖАСТИН БИБЕР ТАЙНО ПОЖЕНИЛИСЬ...

КЭТИ ХОЛМС ПОКАЗАЛА, В КАКОМ КОСТЮМЕ МОЖНО...

ПОЧЕМУ ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ ЗНАКИ ЗОДИАКА...

Спалити сукню перед фотографом: сьогодні на учасниць «Модель XL» чекає одразу три випробування

Боротьба почнеться вже під час поселення у «будинок моделей»

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Раніше стало відомо, який приз (а точніше декілька!) отримає переможниця проекту «Модель ХL».  Боротися і справді є заради чого. Тому на учасниць реаліті-шоу цього випуску чекає одразу три випробування. Вже сьогодні о 21:30 глядачі телеканалу «1+1» стануть свідками, як конкурсантки перевтіляться у нові образи, спробують позбутися важких спогадів та власних комплексів.

Перші складнощі виникнуть одразу ж під час поселення у «будинок моделей», а боротьба за місце в кімнаті ледь не змусить одну із найяскравіших учасниць кастингу покинути проект.

Після цього конкурсантки спробують лишити в минулому невдачі та поразки під час випробування «Перевтілення».  Їм доведеться згадати всі образи та біль, написати на сукні найболючіші слова, які їм говорили, а під час фотосесії розірвати її та спалити. Так, під час випробувань одна із конкурсанток Наталія Петрик зізналася, які приниження з боку своїх однокласників вона пережила.

«Уявіть, через що мені довелося пройти у шкільні роки: на випускному хлопець, який мав бути моєю парою, вирішив прийти на вечірку один і розказував усім про те, що я надто товста для нього. Весь вечір я провела в сльозах. Такого приниження я раніше не відчувала», – розповіла дівчина.

Також цього випуску учасницям проекту доведеться дефілювати у весільних сукнях та впоратися із невгамовними «гостями весілля».

За результатами усіх випробувань Катерина Осадча, Андре Тан, Тетяна Мацкевич та Богдан Юсипчук приймуть рішення, кому із дівчат доведеться покинути проект.