ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Двобій із Богданом Юсипчуком та забіг на стадіоні: чого чекати від третього випуску «Модель XL»

Буде гаряче!

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Раніше стало відомо, який приз (а точніше декілька!) отримає переможниця проекту «Модель ХL», фінальний день кастингу якого телеканал «1+1» покаже сьогодні о 21:00. Учасницям доведеться боротися за останні місця у 30-ці найкращих.

Цього випуску ми побачимо прапорщика податкової поліції із Боярки, дружину барабанщика популярного гурту та боксершу, яка вирішила викликати суддю проекту Богдана Юсипчука на двобій. Дівчина перетворила модельний подіум на справжній боксерський ринг та своєю наполегливістю вразила членів журі.

Однією з конкурсанток, яка вирішила спробувати себе у ролі моделі plus-size, стала донька циркових артистів. Вона прийшла на проект, щоб довести своїм рідним, що пишні форми – це не недолік, і вона зможе побудувати успішну кар’єру. 

Як виявилося, під час кастингу судді були настільки вражені кількістю красивих дівчат, що до наступного етапу відібрали більше учасниць, ніж потрібно було. Тому вони вирішили перевірити їх додатковим випробуванням – забігом на стадіоні.

Дівчатам потрібно буде за відведений час не просто пробігти певну відстань, але й самостійно підібрати образ, зробити make up та встигнути відзняти красиві кадри у фотографа.

Кому вдасться пройти такі випробування, дізнаємося вже сьогодні о 21:00 на телеканалі «1+1».