8 українських дизайнерів створили вітрини для київських магазинів

В рамках освітньої програми Fashion DNA українські дизайнери склали останній творчий "іспит" - прикрасили вітрини провідних мультибрендових магазинів Києва Asthik, Corner Concept Store та XXWHYISM  

Fashion DNA - спільна програма Ukrainian Fashion Week і British Council, спрямована на розвиток молодих українських дизайнерів. 

Інсталяції було розроблено під керівництвом британського set-designer Філіпа Купера, який працював над вітринами для TopShop, Browns, Selfridges, Dover Street Market, KTZ.

Вітрина від Івана Фролова та Артема Климчука

ASTHIK

Для мультибрендового магазину ASTHIK інсталяцію розробили дизайнери Іван Фролов, Артем Климчук та ілюстраторка Love Curly. Інтелігентна провокація Івана Фролова та елегантність Артема Климчука зійшлися під спільним знаменником шкільного кохання. Дизайнери ностальгують за шкільними роками і стилізують вітрину під дискотеку, яка зазвичай відбувається у спортзалі. 

В інсталяції можна побачити кітчеве спортивне обладнання у світло-рожевих тонах та гіперболізовані елементи вечірки, а також підлогу, яка нагадує спортивний майданчик.

Артем Климчук та Іван Фролов

CORNER CONCEPT STORE

Вітрини для Corner Concept Store - не схожі одна на одну ні за концепціями, ні за стилем. Їхніми авторами стали Жан Грицфельдт, Ірина Джус та Юлія Єфімчук. В інсталяції від Jean Gritsfeld дизайнер не відходив від провідних мотивів своєї творчості. Автор звертається до головного джерела натхнення - цирку: тут є об’ємний простір, погляд тигра і дівчина, яка стрибає через палаюче коло.

Арт-проект Ірини Джус одночасно символізує ізоляцію від навколишньої метушні та безвихідь нонконформістського світогляду. Дизайнер продовжує ідею простоти і неприкрашеної ідентичності колекцій бренду DZHUS.

Юлія Єфімчук в колекціях проявляє особливу любов до лозунгів та політики. В своїй інсталяції для концепт-стору дизайнер продовжує інтегрувати соціально-політичну проблематику в моду. 

Вітрина від Юлії Єфімчук

XXWHYISM

Сальвадор Далі, барахолка та дзеркальні призми - на ідеях учасників Філіпп Купер розробив концепцію для XXWHYISM. Натхненням інсталяції від Ostel стали роботи Сальвадора Далі. Все життя художник захоплювався рідною Каталонією, зображаючи свої страхи та бажання на тлі іспанської пустелі та безмежного голубого неба, які дизайнер відтворила у своєму проекті. 

В інсталяції Яни Червінської влаштовано кітчеву барахолку рожевих речей. Вітрина стала продовженням весняно-літньої колекції Yana Chervinska, де також простежувалася ностальгія, переважали відтінки рожевого, а роботи нагадують мікс, в якому кожен знайде щось для себе.

Яна Червінська

Інсталяція від дизайнера Lara Quint закликає замислитися над красою життя та смерті через художньо обіграні дзеркальні призми. На вітрині головними елементами стали зістарений метал на сюрреалістичному синьому піску та вмираючі білі хризантеми.

 


Реклама

Популярні матеріали

Чорна п’ятниця: які знижки пропонують українські модні бренди...


Як стильно носити вишиванку в повсякденні: 8 ідей від інфлюенсерів...


Які шуби носити цієї зими: стильні ідеї з подіумів та пропозиції...


Читайте також
Популярні матеріали