ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

«В СОВРЕМЕННОМ ТАНЦЕ НАШИ ДЕТИ СИЛЬНО УСТУПАЮТ...

Etnodim запускає проект підтримки молодих дизайнерів

І дарує 10 тисяч гривень

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Конкурс Drabyna для молодих українських дизайнерів від EtnodimУкраїнський модний бренд Etnodim продовжує розвивати соціально важливі ініціативи. Вслід за брендом взуття Hi! Legs команда Etnodim анонсувала запуск проекту Drabyna для реалізації ідей молодих дизайнерів.

Що потрібно для участі в проекті?

  1. Надіслати свій варіант крою, силуету сукні або сорочки (це може бути власний малюнок або фото з інших джерел) на пошту etnodimcreate@gmail.com
  2. Розробити орнамент вишивки (малюнок від руки або малюнок в будь-якому графічному редакторі)
  3. Написати короткий опис вашої моделі (кольори, тканина, техніка виконання)

«Будь-хто з охочих може розробити власну модель одягу та надіслати ескізи нам. Але основну ставку ми робимо саме на молодих дизайнерах або дизайнерах-початківцях, цим самим хочемо допомогти їм в реалізації себе, показати як все влаштовано за лаштунками, показати виробниий процес, навчити справлятись зі складнощями, які можуть виникнути в процесі та працювати в команді. Пропозиції, які пройдуть відбір, дизайнер зможе реалізувати спільно з командою Etnodim. Крім того, автор найкращої моделі отримає фінансову винагороду в сумі 10 тисяч гривень. Переможців конкурсу визначатимуть щомісяця», – пояснюють концепцію автори проекта Drabyna.

Окрім фінансової підтримки, дизайнери-переможці отримають практичний досвід роботи в команді, портфоліо з якісними фотографіями та згадки про себе на сайті, Facebook та Instagram-сторінках Etnodim.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Константин Дорошенко: «Бренды из заказчиков шоу ради маркетинга превращаются в творческие компании, которые предлагают нечто большее, чем товар»