Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Ода небу. Katimo презентує нову літню капсулу

Багатогранність та мінливість

Нова літня капсула українського бренду Katimo стає логічним продовженням теми цього сезону — святкувати життя, не відкладаючи його на потім. У колекції дизайнер Катя Тимошенко переосмислює свободу і легкість у контексті України сьогоднішнього дня.

Літня колекція Katimo

Головним джерелом натхнення стало небо як символ краси світу, нагадування про цінність кожної прожитої хвилини. Багатогранне, еклектичне, завжди різне, але прекрасне в будь-якому його стані. Світанки і заходи сонця, кольорова веселка, блискучий місяць або нескінченне блакитне полотно небосхилу.

Саме багатогранність та мінливість неба стала основою палітри кольорів нової капсули — чисті відтінки білого у комбінації з жовтим, рожевий меланж, що відсилає до кольору неба на заході сонця, а також графітовий синій як нагадування про нічний небосхил, осяяний місяцем та яскравими зорями.

Літня колекція Katimo

У нову капсулу увійшли літні, невагомі елементи. В’язані сукні в рубчик, легкі широкі брюки та сорочки вільного покрою, а також джинси кльош, спідниці з парашутної тканини, топ і сукня з уже знаковими для Katimo зв’язаними вручну деталями.

Ключовими речами колекції стали складний арткорсет молочного кольору, а також лляна сукня, на об’ємних рукавах якої креативна команда бренду розмістила вишивку. Лінійка аксесуарів поповнилася панамами, а також сережками у вигляді гілки калини.

Команда бренду закликає помічати прекрасне у звичайних речах, а також зупинятися, дивитися вгору — на завжди прекрасне небо — та насолоджуватися тим, що маєш зараз, цінувати та проживати кожен момент.

Придбати речі з нової колекції можна на сайті, а також у флагманському магазині бренду в Києві.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали