Spring essentials: обираємо ювелірні прикраси від українського дому SOVA

Поради від fashion-редакторки ELLE

Як урізноманітнити весняний гардероб і зробити його довершеним? Відповідь — правильно підібрані акценти. Саме деталі формують наш цілісний образ, який хочеться розглядати. Окрім правильного взуття та сформованої колекції сумочок, не менш важливо подбати й про ювелірні прикраси. Тим паче дорогоцінні метали слугуватимуть вічно і є свого роду реліквіями, які можна передавати у спадок (не дарма у стародавні часи дівчата зберігали свої прикраси у скриньці з приданим). З чого ж розпочати збирати свою колекцію ювелірних прикрас і як обрати саме ті, що не втрачатимуть актуальності? Fashion-редакторка ELLE Анастасія Білоус розповідає про всі тонкощі на прикладі актуальних колекцій українського ювелірного дому SOVA. 

База та мінімалізм 

Я завжди раджу розпочинати з практичної бази — що у питанні підбору капсули на сезон, що у питанні ювелірних прикрас. Для початку варто обрати ті позиції, які буде легко поєднувати з вашим гардеробом та доречно вдягати на щодень. Подумайте, які прикраси вам не тільки подобаються, але ще й не набридатимуть. На мій погляд, обрати свої щоденні сережки або каблучку — це майже як обрати тату: важливо, аби на другий тиждень ваш вибір не почав вас дратувати. Зазвичай тут працює мінімалізм, адже з ним прогадати складніше. Придивіться до тонких каблучок, акуратних чокерів чи підвісок або ж мініатюрних сережок. Акцентна мінімалістична каблучка з колекції Easyкаблучка з трьох кольорів золота Tokyo, фігурна каблучка із колекції Мегаполіс або оригінальне кольє-трансформер від ювелірного дому SOVA — саме такий приклад. Такі прикраси завжди доповнюватимуть ваш образ без зайвого переобтяження. Якщо протягом дня ви забуваєте про наявність цих прикрас на собі, вітаю — ви досягли найкращого ефекту. 

Statement-прикраси

Коли вже маємо улюблену базу, переходимо до кроку №2. Власне, мова тут йде про яскраві statement-прикраси. Statement — це річ, яка сама по собі є самодостатньою і стає певним акцентом в образі, як-от кольє «змія» з колекції She ювелірного дому SOVA. Така прикраса миттєво привертає увагу, тож не потребує заскладного стайлінгу. Уявіть, таке кольє у поєднанні з білою майкою tank, чорною спідницею-воланом мідідовжини та акуратними слінгбегами в тон. Здавалося б, просте поєднання, проте акцентний чокер робить цей образ ошатним і цілком придатним до виходу на світську вечірку або на романтичне побачення в оперному театрі. 

До вибору statement-прикрас поставтеся з усією відповідальністю. Постарайтесь обрати саме такі, які транслюватимуть вашу особистість. За умови влучного вибору такі акценти можуть стати вашою стилістичною візитівкою у майбутньому й асоціюватимуться з вами у вашого оточення. 

Діаманти

Ну звісно ж, куди без діамантів. Ювелірні прикраси з діамантами завжди наділені особливими сенсами та емоціями, до того ж дорогоцінне каміння ніколи не виходить із моди (і тільки зростає в ціні). Тут так само можна починати з бази та практичності, а далі — експериментувати до нескінченності. Вишукані сережки та каблучка з колекції The Diamond Line від SOVA — ідеальний варіант, якщо ви тільки плануєте розпочати свої взаємини з діамантами. 

Культурний код

Окрім стилістичного призначення, прикраси можуть бути й способом самовираження та самоідентифікації. Красномовна колекція ювелірних прикрас під назвою Kalyna від ювелірного дому SOVA — саме такий приклад. Вишукане золоте кольє або пара моносережок із додаванням традиційного для України коралу у вигляді плодів калини є потужною одою нашим традиціям і культурній спадщині. Це той випадок, коли одну прикрасу можна буде передавати у спадок наступним поколінням. До речі, саме ці прикраси із серії Kalyna поєднують у собі два пункти: вони одночасно є statement і нагадують про ваше коріння та культурний код. 

У тренді 

Насамкінець можна звернути увагу і на актуальні тренди. У питаннях ювелірних прикрас вони не є настільки короткотривалими, як з одягом або взуттям, тож не вагайтеся, якщо вам сподобались ювелірні прикраси як в улюбленої модної інфлюенсерки або у відео на просторах TikTok. Сьогодні у тренді — кольорове каміння. Такі прикраси з різнобарвними топазами можна обрати з колекції Garden від ювелірного дому SOVA. Браслет або ж каблучка з колекції The Diamond lines з кольоровими блакитними та жовтими діамантами, як бачимо, ще і нагадуватиме про нашу самоідентифікацію, про яку ми говорили у попередньому пункті. Тож, як бачимо, при вмілому підході навіть одну прикрасу можна легко адаптувати одразу під декілька категорій. Головне, мати бажання і не боятися експериментувати. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали