КУДА ПОЕХАТЬ КАТАТЬСЯ НА ЛЫЖАХ, ЧТОБЫ ЭТО БЫЛО...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

КАКИЕ БОТИЛЬОНЫ (И САПОГИ) НОСЯТ ЗНАМЕНИТОСТИ...

СЧАСТЬЕ В ЧИСТОМ ВИДЕ: В СЕТЬ ПОПАЛИ ДВА НОВЫХ...

ОТКРОВЕННЕЙ НЕКУДА: ЭМИЛИ РАТАКОВСКИ СОЗДАЛА...

Із «Модель XL» вибула учасниця, яка порушила одне з головних правил шоу

У проекті залишилося шість дівчат

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
4 5 5

Восьмий випуск проекту «Модель XL», який учора вийшов в ефір на телеканалі «1+1», став одним із найгарячіших. Цього тижня дівчата опановували мистецтво зваблення.

Перше випробування – безтактильне зваблення телеведучого Єгора Гордєєва, який зіграв роль шпигуна. Під час цієї ж фотосесії учасниці мали прорекламувати жіночі панчохи. Найкраще із завданням впоралася Аня Логвінова (яка й отримала контракт із брендом), найгірше – Іра Стішок, Даша Чепкова та Катя Ващук. Як зазначила суддя проекту Тетяна Мацкевич, не всім вдалося витримати межу між сексуальністю та вульгарністю.

Під час другого завдання дівчата рекламували губну помаду, для цього їм довелося цілувати незнайомця. Найяскравіший кадр вийшов у Наталки Петрик та Каті Хилинської. Іра Стішок забула слова, а Аня Верьовкіна принципово відмовилася цілуватися, чим спровокувала роздратування Андре Тана. Дизайнер зазначив, що із цим випробуванням дівчата не впоралися і пригрозив усім достроковим вильотом з проекту.

Останнім змаганням стало дефіле у нижній білизні у пожежній частині. Пишних красунь оцінювали півачка Анна Добриднєва, український дизайнер Серж Смолін та пожежники. Найбільше балів отримали Даша Чепкова та Наталка Петрик.

За результатами трьох випробувань у зоні ризику опинилися Даша Чепкова, Аня Верьовкіна та Катя Ващук. За рішенням суддів проект довелося покинути Даші. Судді визнали провальними її фотосесію і дефіле (навіть попри високі оцінки додаткових експертів). До того ж Даша влаштувала під будинком моделей побачення зі своїм чоловіком, а це строго заборонено правилами шоу.

Подальшу боротьбу за головний приз проекту продовжили шість учасниць. Півфінал «Модель XL» дивіться вже наступного вівторка о 21:45 на телеканалі «1+1».