КУДА ПОЕХАТЬ КАТАТЬСЯ НА ЛЫЖАХ, ЧТОБЫ ЭТО БЫЛО...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

КАКИЕ БОТИЛЬОНЫ (И САПОГИ) НОСЯТ ЗНАМЕНИТОСТИ...

СЧАСТЬЕ В ЧИСТОМ ВИДЕ: В СЕТЬ ПОПАЛИ ДВА НОВЫХ...

ОТКРОВЕННЕЙ НЕКУДА: ЭМИЛИ РАТАКОВСКИ СОЗДАЛА...

Сьогодні суддями шоу «Модель XL» стануть відома співачка і … пожежники

А телеведучий перетвориться в агента 007

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Минулого тижня учасниці проекту «Модель XL» змагалися з професійними моделями зі стандартними формами (чим закінчився батл та хто із дівчат залишив проект – читайте за посиланням). У новому випуску, який вийде сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1», пишні красуні навчатимуться мистецтву зваблення.

Привертати увагу партнерів на знімальному майданчику дівчата будуть трьома способами: спочатку – тільки поглядом, під час наступного конкурсу – поцілунком і наприкінці – палким дефілу у спідній білизні.

Так, під час  одного із конкурсних днів компанію пишним красуням складе популярний ведучий ранкової програми «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв.

Він зіграє роль шпигуна, а дівчата будуть фатальними красунями. Учасницям необхідно буде звабити ведучого лише поглядом та своєю енергетикою, як у популярному фільмі про агента 007.

Окрім того, дівчата змагатимуться за рекламний контракт із брендом жіночих панчох. Тетяна Мацкевич зазначила, що межа між спокусою та вульгарністю дуже тонка, і кожна жінка має навчитися не перетинати її, але не усім пишним красуням це вдасться.

Ще одне випробування змусить дівчат забути про свої комплекси, адже цього разу їм доведеться під час зйомок рекламного ролику губної помади поцілувати незнайомця. Андре Тан був розлючений результатами роботи красунь, адже деякі з них відмовилися виконувати умови конкурсу.

Останнім змаганням тижня стане звабливе дефіле у нижній білизні у пожежній частині.

Окрім суддів проекту, показ  учасниць оцінюватимуть співачка Анна Добриднєва, український дизайнер Серж Смолін та пожежники.

Та конкурсантка, яка отримає найбільшу кількість балів від глядачів, стане переможницею змагання.

Саме сьогодні стане зрозуміло, хто потрапить до півфіналу та стане на крок ближчою до головного призу.