С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

ЧТО КОСМЕТОЛОГИ НИКОГДА НЕ НАНЕСЛИ БЫ СЕБЕ НА...

НАШ ОТВЕТ ХОЛОДАМ: СВИТЕР С ВЫСОКИМ ГОРЛОМ

МОНИКА БЕЛЛУЧЧИ СТАЛА БЛОНДИНКОЙ

Як і де провели довгі вихідні Катя Осадча, Оля Фреймут і Надя Дорофєєва

А також Олена Шоптенко, Сергій Бабкін та Олександр Скічко

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Цього тижня українцям пощастило відпочити на один день більше. Через День захисника, який випав у неділю, понеділок став автоматично вихідним. Хтось вирушив закордон, хтось – до лісу чи парку, а хтось був змушений підтягувати робочі справи. Як, де і з ким провели цей вікенд українські знаменитості – далі в нашій Instagram-підбірці.

Ведучас «Світського життя» та суддя проекту «Модель XL» Катерина Осадча разом із чоловіком Юрієм Горбуновим вирушили до Італії. Вони прогулялися Міланом, відвідали визначні пам’ятки міста і сходили на концерт ірландського рок-гурту U2.

У цій же країні провела вихідні і Ольга Фреймут. Компанію телеведучій склала її старша донька Злата.

«Злата  – моя улюблена компаньйонка в подорожах. Мій Колумб. Бо завжди відкриває нові хуліганські місця, навіть у баченому і монументальному Римі. Так люблю дивитися на світ її очима – без пафосу і обов’язковостей», – поділилася враженнями телеведуча.

Олександр Скічко з дружиною Єлизаветою злітали до Амстердаму. 

«Неймовірно красиве, затишне і миролюбиве місто», – написав ведучий в Instagram.

Сергій та Сніжана Бабкіни лишилися в Україні і влаштували грибний вікенд у Дніпропетровській області. 

Олена Шоптенко повністю відпочити від роботи так і не встигла. У понеділок вона вже мала готуватися до наступного ефіру шоу «Танці з зірками», де вона зараз працює головним хореографом. Щоправда, ранок Олена провела з сином у парку.

«Поки що прогулянки з головним танцюристом, який навчився перевертатися так, що тепер демонструє відмінний партер в контемпорарі», – пожартувала хореограф.

Працювати довелося і Наді Дорофєєвій. Разом з командою гурту «Время и стекло» співачка вирушила з тематичим виступом (у стилі рок) до Одеської області.