ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Учасниця «Модель XL» станцювала тверк у кліпі відомого поп-виконавця

Дівчина пройшла кастинг, здобувши перемогу в танцювальному батлі

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Цього вівторка о 21:45 на «1+1» глядачі побачили новий випуск проекту «Модель XL», у якому учасниці змагалися за шанс знятися у головній ролі в кліпі виконавця Поліграфа Шарікова на пісню «Одинокая девушка хочет сальса». За результатами випробувань із шоу вибули дві учасниці, ще одна отримала імунітет. А перемогу у запеклій боротьбі отримала Катерина Ващук.

Тетяна Мацкевич зауважила, дівчина була дуже скромною протягом усього проекту, і ніхто з команди не очікував побачити її у такому образі. Вона впевнено станцювала тверк на кастингу і завоювала прихильність Поліграфа.

«Я був вражений харизмою дівчат, усі були на висоті. Для того, щоб визначити переможницю, я вирішив оголосити танцювальний батл, у якому Катя впевнено здолала всіх конкуренток», – зазначив артист.

Як розповіла Катерина Ващук, після виходу кліпу дівчину у рідному Ковелі називають гордістю міста.

«Коли оголосили мою перемогу, я була на сьомому небі від щастя. Я до останнього не вірила, що виграю. Коли перший раз побачила кліп, була приємно здивована. Друзі, близькі, а також ковельчани впізнають мене, пишуть, що я молодець і пишаються мною», – поділилася спогадами Катерина.

Дівчина зізналася, що під час зйомок дуже хвилювалася, але артист дуже її підтримував. Дивимося, що з цього вийшло.