Українка Ярослава Магучіх здобула срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу

Пишаємося

Ярослава Магучіх продовжує серію своїх перемог. Українка здобула срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Про це повідомляє видання «Суспільне».

Зазначається, що на змаганнях двом із трьох українок удалося подолати кваліфікацію: Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зробили це без жодної помилки, тоді як Юлія Левченко не пройшла до фіналу.

Ярослава Магучіх узяла срібло з результатом 2,02 м, поступившись у кількості спроб володарці золотої медалі Елінор Паттерсон з Австралії (2,02 м). Срібна медаль Магучіх стала другою на ЧС-2022 для України. Ірина Геращенко здобула четверте місце з особистим рекордом (2,00 м).

У «Суспільному» зазначають, що рівень фіналу цього чемпіонату світу був одним з найвищих в історії світових першостей. Одразу вісім атлеток узяли висоту 1,96 м — востаннє щось подібне відбулося у 2009 році, коли сім атлеток її взяли.