Прозорі сітчасті балетки — мастхев серед літнього взуття

Приклади стилізації та добірка моделей від брендів

Варіантів балеток, які стали особливо популярними в цьому сезоні, ми вже побачили немало: від романтичних моделей з бантиками до пар трендового червоного відтінку. Однак якщо навесні ми здебільшого обирали закриті балетки з цупкої екошкіри, то влітку робимо акцент на сітчастому напівпрозорому взутті — легкому й відкритому, яке буде комфортним у носінні навіть у спеку. 

Lookie Atelier

Перевагою таких моделей є те, що вони поєднуються майже з усім. Хочете сформувати casual-образ? Додайте до прозорих балеток джинси й топ або улюблену футболку. Під час складання більш романтичного варіанту поєднайте таке взуття з мереживною сукнею або сатиновим піжамним комплектом. Тоді ж як у стилізації у більш офіційному стилі, що підійде для робочих буднів чи особливих подій, комбінуємо прозорі сітчасті моделі з брюками та жакетами. Окрім цього, звертаємо увагу й на «пляжні» варіації поєднань. Доповніть балетки короткими шортами й майками або в’язаними сукнями та бікіні. 

Якщо ж говорити про те, на яких моделях подібних балеток зупинитися, то навіть тут можна обрати пару на будь-який смак. Варіанти з нещільною сіткою і великими дірочками або ж, навпаки, більш цупкі, взуття з об’ємними декоративними деталями, до прикладу вишивкою у вигляді квітів, або ж звичайне мінімалістичне. Більше прикладів моделей таких балеток і способів їхньої стилізації дивіться в образах модних інфлюенсерок. 

@cassdimicco

@wendyswan

@veneti.a

@juliesfi

@juliesfi

@sasha__fuks

@leoniehanne

Щоб обрати для себе ідеальний варіант прозорих сітчастих балеток, пропонуємо вам переглянути моделі від українських і світових брендів. 

COOSH

HVOYA

Kachorovska

Aquazzura

Christopher Esber

Alaïa

Khaite

Loeffler Randall

Magda Butrym

Loeffler Randall

Le Monde Beryl


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали