Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий герой проєкту «Холостяк»

Прем’єра шоу вже цієї осені

Шоу «Холостяк» повертається на українські екрани, і головним героєм 13-го сезону проєкту стане Олександр «Терен» Будько. Про це повідомляє телеканал СТБ. 

«Цієї осені разом із Холостяком ми не тільки поринемо в нову історію кохання, а й сформуємо національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок», — діляться творці шоу. 

Олександр «Терен» Будько — український військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги «Історія впертого чоловіка» та учасник національної збірної Invictus Games. 24 лютого 2022 року він пішов добровольцем захищати Україну, а за пів року став командиром взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ» з позивним «Терен». Під час запеклого бою Олександр отримав важке поранення, проте, як зазначає СТБ, втрата обох кінцівок, протезування і складна реабілітація не зупинили його на шляху до своїх мрій.

Олександр Терен

Олександр Терен новий Холостяк

Олександр Терен

Проєкт для Олександра — це можливість транслювати хороші та позитивні ідеї, які змінюють людей на краще. Він також вірить, що зустріне дівчину, з якою захоче створити сім`ю. 

«Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись. Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін у собі та в суспільстві», — поділився головний герой проєкту.

Зауважимо, творці «Холостяка» вперше за історію шоу оголосили ім’я головного героя водночас із запрошенням взяти участь у проєкті. Прем`єру нового сезону запланували цьогоріч восени.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали