Соціальне об’єднання Amoami святкує першу річницю

Терапевтичний ефект в’язання

Заснована в травні 2022 року для підтримки народу України за допомогою мистецтва в’язання гачком і створення чарівних амігурумі, компанія AMOAMI святкує свою першу річницю. Місія AMOAMI — забезпечити соціальну форму терапії для українських жінок у Європі, пропонуючи не лише фінансову підтримку, а й участь у мирній боротьбі за свободу і спокій. В`язання гачком — це відпочинок, що об’єднує майстринь, сприяє відчуттю спільності, а також покращенню самопочуття.

AMOAMI

Протягом першого року роботи AMOAMI зросла до спільноти з 60 майстринь у 4 країнах: Іспанії, Франції, Швейцарії та Україні. Асоціації вдалося продати понад 1500 в’язаних ведмедів по всьому світу, включаючи Сполучені Штати, Гонконг, Японію, Бразилію, Норвегію та навіть Австралію.

«Я знайшла радість і мету у в’язанні гачком ведмедів AMOAMI, і це було дивовижною допомогою моєму психічному здоров`ю. З кожним стібком ми вливаємо свою душу та надію в ці люблячі іграшки», — поділилася Тамара, одна з учасниць команди. 

AMOAMI

Кожен ведмедик AMOAMI унікальний. Усі вони зроблені вручну українськими жінками зі 100% високоякісної бавовни та гіпоалергенного наповнювача, загорнуті у біорозкладаний багаторазовий джутовий мішок. Весь прибуток спрямовується безпосередньо майстриням для придбання більшої кількості матеріалів.

Успіх AMOAMI полягає у відданості команди та її пристрасті до мистецтва в`язання гачком. Об’єднання також відкрило YouTube-канал для навчання нових майстринь. 

AMOAMI

«Ми пишаємося святкуванням нашої першої річниці та успіхом, якого ми досягли у підтримці українських біженців через створення спільноти навколо їхньої пристрасті, — розповіли в AMOAMI. — Ми віримо, що терапевтичні переваги в’язання гачком можуть допомогти в боротьбі з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) і депресією, а також покращити навички концентрації, самооцінку та зменшити м`язову напругу».

AMOAMI прагне продовжувати свою місію щодо забезпечення соціальної форми терапії для українських жінок, щоб сприяти їхній інтеграції в нових країнах.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали