Шон Пенн хотів зробити зі своїх статуеток «Оскар» кулі

Справжній друг України

Журналіст Variety зустрівся з Шоном Пенном, який активно підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення, у його будинку. У великому інтерв’ю, що вийшло на сайті видання, американський актор згадав, що одну зі стін прикрашає рамка з орденом України «За заслуги», а сам Шон багато говорить про ООН, ракети «земля-повітря», винищувачі F-16 та Володимира Зеленського.

Шон Пенн

Настрій актора різко змінився, щойно розмова зайшла про церемонію нагородження премією «Оскар», на якій Президенту України не дозволили виступити. Шон Пенн зізнався, що дуже розлютився і навіть хотів знищити свої статуетки.

«Я подумав: "Ну дідько! Я віддам їх Україні. Їх можна переплавити в кулі, якими вони зможуть стріляти в росіян"», — розповів актор.

Шон Пенн

В інтервʼю Шон Пенн також згадав початок повномасштабної війни. На той момент він був в Україні та зустрічався з Володимиром Зеленським.

«Я бачив у ньому дуже великі зміни щодня. У той момент він був важливою мішенню. Але він нікуди не збирався тікати. Тоді він дізнався, що народжений для цього».

Окрім цього, в матеріалі зазначається, що Шон Пенн приїздив до Вашингтона, де лобіював винищувачі F-16 для України. Сполучені Штати та НАТО спочатку відмовилися, тож актор почав шукати спосіб розв`язати цю проблему іншими шляхами. Шон зустрічався з мільярдерами та пропонував їм придбати F-16 для України.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали