«Суперсила»: дивимося перший трейлер документального фільму Шона Пенна про Україну

«Українці переможуть. Питання лише, якою ціною»

Вийшов перший повний трейлер документального фільму «Суперсила» (Superpower) американського актора та режисера Шона Пенна, який з перших днів повномасштабної війни активно підтримує Україну.

«Документальний фільм "Суперсила" розповідає історію про те, як Шон Пенн вирушає до України, щоб дізнатися більше про комедійного актора, який став президентом, Володимира Зеленського. Це мав бути розважальний фільм, проте він перетворився на історичний документ. Коли Пенна привезли до таємного бункера в Президентському палаці, розпочалося російське вторгнення. Пенн розмовляв з президентом Зеленським, коли в місті пролунали вибухи. Він став мимовільним свідком цієї історичної боротьби Давида і Голіафа», — йдеться в описі до трейлера.

У процесі знімань оскароносний актор декілька разів відвідував Україну, особисто спілкувався з президентом Володимиром Зеленським, чию трансформацію за час повномасштабної війни простежував особливо детально, ховався під час повітряної тривоги в президентському бункері, спілкувався з українцями та бачив на власні очі руйнування, завдані Росією.

«Українці переможуть. Питання лише, якою ціною», — зазначив Пенн наприкінці трейлера.

Прем`єра фільму відбудеться 18 вересня на платформі Paramount+.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали