Кріс Гемсворт бере перерву в кар’єрі через хворобу Альцгеймера

Актор занепокоєний 

Зірка «Тора» Кріс Гемсворт заявив, що бере паузу в акторській кар’єрі через розвиток серйозної хвороби. Актор прийняв таке рішення після того, як дізнався, що має генетичну схильність до розвитку хвороби Альцгеймера.

Про можливість розвитку хвороби Гемсворту стало відомо після проходження тестів у рамках документального серіалу Disney+ «Без меж».

У коментарі Vanity Fair актор зізнався, що тести підтвердили його «найбільший страх», і додав, що тепер він намагатиметься вжити «запобіжних заходів».

Так, у Гемсворта лікарі виявили два гени APOE4. Саме вони відповідають за розвиток захворювання, що порушує роботу головного мозку. Актор зазначив, що зараз його здоров’я в порядку і він почувається добре, однак імовірність розвитку деменції збільшена практично в 10 разів.

«Не схоже на те, що мені вручили повідомлення про відставку, але це дійсно викликало в мене бажання трохи відпочити. Якби я не володів цією інформацією, я не вніс би потрібних змін у життєвий уклад. Відтоді як ми закінчили роботу над серіалом, я завершував справи, які вимагалися від мене за контрактом. Тепер, після закінчення туру цього тижня, я поїду додому, і в мене буде вільний час, який я проведу з дітьми та дружиною», — розповів Кріс.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали