Катерина Осадча розіграє вбрання від українських дизайнерів, щоб придбати дім для родини з 10 сиротами

Телеведуча збирає 3,2 мільйона гривень

Катерина Осадча спільно з благодійним фондом «Твоя опора» започаткувала проєкт «Дім для дітей». 

Наразі телеведуча збирає 3,2 мільйона гривень на нове житло для дитячого будинку сімейного типу. Допомогти потрібно родині Целухіних, що опікується 10 дітьми-сиротами. Сім’я родом з міста Рубіжного.

«Там дуже трагічна історія. Матір Ірина разом з найстаршою власною донькою та ще 10 дітьми-сиротами, яких вона взяла під опіку, на початку війни евакуювалися на Івано-Франківщину. Її чоловік вирішив залишатися у Рубіжному, щоб наглядати за їхнім домом. Але Росія не щадить нікого і нічого. Під час чергового обстрілу загорівся їхній будинок. Намагаючись його погасити, батько загинув», — розповіла телеведуча Катерина Осадча.

До благодійної ініціативи долучилися українські дизайнери: Іван Фролов, Лілія Пустовіт, Олена Рева, Ельвіра Гасанова, Руслан Багінський, Юлія Магдич та Артур Кулаковський. Вони розробили ексклюзивний патріотичний дроп, який розігруватимуть серед усіх, хто задонатить понад 100 гривень на будинок для родини Целухіних.

«Це вбрання дизайнери розробили спеціально для нашого проєкту. На капелюсі Руслана Багінського всередині вишито "Ніч яка місячна, зоряна, ясная...", в Артура Кулаковського на куртці — вірш Ліни Костенко, Ельвіра Гасанова та Юлія Магдич створили неймовірної краси вишиванки, а Лілія Пустовіт, Іван Фролов та Олена Рева — ідеальне вбрання до дня перемоги», — поділилася телеведуча. 

Дроп від українських дизайнерів розігруватимуть протягом місяця. Про результати повідомлятимуть на сторінках в Instagram Катерини Осадчої та фонду «Твоя опора». Долучитися до збору можна за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали