ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Катерина Кухар зізналася, хто із учасників «Танців з зірками» став для неї розчаруванням

А хто – відкриттям

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Катерину Кухар вважають однією із найсуворіших суддів проекту «Танці з зірками». Її низькі оцінки (згадаймо скандальний випадок із Іраклі Макацарією), гострі коментарі та подарунки (такі, як Маші Єфросиніній) завжди викликають шквал обговорень, а часом й образ. Однак прима-балерина свою тактику в суддівстві змінювати не збирається. При цьому зізнається, що у житті вона більш м'яка.

«Не можу сказати, що мені їх шкода (учасників «Танці з зірками», – ред.). Ні, мені їх не шкода. Просто ті люди, які зі мною близько спілкуються і люблять мене, розуміють, яка я насправді. Та навіть вони після вистав «Кармен» чи «Маргарита» можуть сказати: «Ти сьогодні була зовсім інша». І я можу бути іншою. Тому, хлопці, тримайтеся, підтягуємо спинку, тягнемо носочок і все буде добре», – зазначила Кухар у «Світському житті».

Балерина також озвучила імена учасників нового сезону «Танці з зірками», які стали для неї відкриттям та розчаруванням.

«Для мене цього разу відкриттям став Павло Вишняков, оскільки раніше, на жаль, я не була з ним знайома. Скажу чесно: від Злати Огнєвіч я чекала трохи більшого. Я знаю, що вона займається балетом і мені хотілося від неї побачити і піруети, і фуете, і турляни, і фондю, і пікет», – зізналася прима-балерина.