«МУЖ ДОЛЖЕН ВСЕ ВРЕМЯ ПОНИМАТЬ, ЧТО ЕМУ...

КАК НЕ ПЛАНИРОВАТЬ СВОЕ СЧАСТЬЕ И НАСЛАЖДАТЬСЯ...

ГАСТРОГИД ПО СИДНЕЮ: ПЬЕМ КОФЕ ВМЕСТО ВИСКИ И...

УЧЕНЫЕ: ВАШ ИДЕАЛЬНЫЙ ОТТЕНОК ПОМАДЫ ЗАВИСИТ...

HAIR-ТРЕНД ИЗ МИЛАНА: ШЕЛКОВЫЙ ПЛАТОК

«Уявіть на сцені балерину з гіпсом на руці», – Катерина Кухар пояснила свою низьку оцінку Іраклі Макацарії

У минулому ефірі «Танців з зірками» бізнесмен вийшов на паркет в ортопедичному комірі

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
4 5 5

Третій ефір шоу «Танців з зірками» на телеканалі «1+1» вивився досить непростим не тільки для учасників, а й для суддів. Спочатку Катерину Кухар довела до сліз трагічна історія Дениса Берінчика. Потім приму-балерину почали засипати критичними зауваженнями щодо її низької оцінки Іраклі Макацарії. 

Річ у тому, що грузинський бізнесмен на репетиції отримав травму шиї. Тому на паркет минулої неділі він вийшов в ортопедичному комірі. Разом з партнеркою Яною Заєць він станцював палкий та сексуальний ча-ча-ча у стилізованому ретро номері, поступово скидаючи майже увесь одяг.

«Я як спеціаліст із гормонів щастя хочу заявити, що ендорфіни пішли. Можливо, у багатьох і фантазіі пішли. Іраклі, ви сьогодні порадували глядачів не тільки своїм зовнішнім виглядом, а і танцем. Незважаючи на ваші проблеми з шиєю, я все ж таки отримав вітамін Д від вашого танцю»,  – прокоментував номер MONATIK.

Однак Катерину Кухар таке виконання не вразило.

«Ви вирішили замінити тренувальний зал на серфінг. Ви думали, я не дізнаюся? Тож пощади сьогодні від мене не чекайте», – сказала прима-балерина і поставила парі 6 балів.

Після ефіру прихильники Іраклі почали дорікати Катерині за таку низьку оцінку. Суддя вирішила прояснити ситуацію на своїй сторінці в Instagram.

«Я справді ДУЖЕ серйозно ставлюся до проекту, учасників і танців. Уявіть: ви придбали квитки і прийшли до оперного театру НАСОЛОДИТИСЯ красою. І тут виходить провідна балерина в пачці з перев’язаною шиєю чи з гіпсом на руці. І вуаля! Насолоджуйтеся!»,  – навела приклад Кухар.

Вона наголосила, що в подібних випадках артист повинен зробити все можливе, щоб глядач про травму навіть не здогадався – прийняти жаропонижаючі чи знеболювальні засоби, або ж взяти time out.

«Ось так вчиняє справжній Артист, коли він поважає і любить глядача більше, ніж себе», – висловила свою думку Кухар і побажала Макацарії якнайшвидше прийти в форму і проявити себе «у всій красі».

Чи прийме Іраклі до уваги коментар Катерини – дізнаємося вже цієї неділі о 21:00 на телеканалі «1+1».