«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Шоковані всі: Маша Єфросиніна виконала неймовірно красивий номер і залишила «Танці з зірками

Такого фіналу випуску ніхто не чекав

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Учора на телеканалі «1+1» вийшов п’ятий ефір шоу «Танці з зірками», темою якого став «Рік, який змінив життя». Знаменитості поділилися особистими драмами, переживаннями та історіями, які колись допомогли їм прийти до успіху.

Однак вечір запам’ятався не тільки відвертими зізнаннями, а й досить несподіваним фіналом. Після суддівських оцінок у зоні ризику опинилися дві пари – Маша Єфросиніна та Максим Леонов, а також Руслан Сенічкін та Яна Цибульська.

У відеоролику перед виконанням номеру Маша Єфросиніна зізналася, що вирішальним роком у її житті став 2014. Тоді народився її син Олександр, а згодом Маша заснувала благодійний фестиваль Charity Weekend. Зворушливий і дуже красивий фокстрот відома телеведуча присвятила всім жінкам, які хочуть щось змінити у своєму житті.

Руслан Сенічкін станцював віденський вальс, за допомогою якого вибачився за колишні помилки перед своєю мамою.

За результатами глядацького голосування найменшу кількість балів отримала пара Маші та Максима. Такого повороту точно ніхто не очікував: ані сама Маша, ані судді, ані інші учасники. Адже саме їх вважали одним із найперших претендентів на участь в фіналі. Деякі зірки вже написали в Instagram, що шоковані таким збігом обставин. Проте телеведуча зізналася, що йде з проекту з чистим серцем.

«Це було справжнім випробуванням, яке не кожному під силу. Але я йшла сюди, щоб випробувати свої сили. Для себе особисто я – переможець. Мені вдалося побороти страхи і передивитися деякі власні погляди. Але це шоу я залишаю із чистим серцем. Сподіваюся, тут переможе чесність. Але для мене це всього лише етап. У мене ще багато планів у житті, які будуть присвячені жінкам», – сказала Маша у фінальному слові.