«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Вперше в історії: другий ефір «Танців з зірками» покинули відразу дві пари

Одній учасниці лікарі поставили невтішний діагноз

Фото: instagram

Рейтинг статьи / 0
4 5 10

Учора на телеканалі «1+1» вийшов другий випуск «Танців з зірками», під час якого одразу дві пари залишили омріяний паркет. Вперше в історії учасників дискваліфікували через порушення правил проекту. Слава Камінська, яка серйозно травмувалася на тренуваннях, два ефіри поспіль не могла виступати. Лікарі поставили їй невтішний діагноз – перелом поперечних відростків хребта. Із такою травмою танцювати дуже небезпечно, тому співачку разом із партнером Ігорем Кузьменком вимушено виключили з проекту.

Слава Камінська Однак Камінська все ж таки виступила на шоу. Щоправда, не з танцями, а зі своєю новою піснею. Під час номеру вона сиділа на стільці перед гримувальним дзеркалом, а Кузьменко танцював навколо неї.

Слава Камінська на шоу "Танці з зірками" Ведучий Юрій Горбунов повідомив, що всі гроші, отримані каналом від голосування за цю пару, будуть перераховані на благодійність.

Але цього разу ще одна пара учасників мала залишити проект за результатами глядацького голосування та оцінювання суддів. Найменше балів у сумі отримали Злата Огнєвіч та Дмитро Жук. Вони представили запальну румбу, однак суддя Катерина Кухар зазначила, що співає Огнєвіч значно краще, ніж танцює.

Злата Огнєвіч на шоу "Танці з зірками"Разом з ними до зони ризику потрапили боксер Денис Берінчик і Катерина Білявська. Саме їм судді і вирішили дати другий шанс.

Загалом учорашній ефір запам'ятався непідробними пристрастями на паркеті і традиційно яскравими номерами. Леся Нікітюк у квітковій сукні та із пов’язкою на руці (через отриману під час першого ефіру травму руки) вальсувала під пісню Христини Соловій «Тримай». Маша Єфросиніна танцювала самбу закутана у ковдру та із подушкою за головою. Павло Вишняков продемонстрував, як би виглядала сальса, станцьована у Версалі за часів Людовіка XIV.

Маша Ефросиніна Учасники виступали під живе виконання музичних композицій зірками «Голосу країни» Романа Дуди, LAUD, Анастасії Прудіус, LUKA (Андрій Лучанко), гурту Nude voices, Іванки Червінської, Антоніо Гомес-Круза та оркестру «Танців з зірками».

Голосувати за своїх фаворитів гладячі зможуть вже наступної неділі о 21:00. До речі, другий ефір «Танців з зірками» став найрейтинговішою передачею на українському ТБ за тиждень.

учасники шоу "Танці з зірками"