ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

ОТКРОВЕННОЕ ИНТЕРВЬЮ СНЕЖАНЫ И СЕРГЕЯ...

КЭНДИС СВЕЙНПОЛ ВЫЛОЖИЛА ФОТО С МАЛЕНЬКИМ...

«ЕСЛИ ЭТОГО НЕ ДЕЛАТЬ, ВАШИ ПОРЫ БУДУТ РАЗМЕРОМ С...

МЕЛАНИЯ ТРАМП В РОСКОШНОМ БЕЛОМ ПЛАТЬЕ НА БАЛУ В...

Маша Єфросиніна кинула виклик Катерині Кухар у прямому ефірі «Танців з зірками»

За що отримала низьку оцінку

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

У другому ефірі «Танців з зірками» Маша Єфросиніна та Макс Леонов виконали запальну самбу, яка підкорила серце найсуворішої судді проекту Катерини Кухар. Балерина навіть вручила телеведучій символічний подарунок – пуанти.

«Для того, щоб ваші м’язи підкорялися наказам мозку, ви повинні починати день з батман, тандю і жете, а закінчувати – девелопе. У мене є для вас ось такий сюрприз – пуанти»,  – зазначила тоді Катерина.  

Через два ефіри Єфросиніна кинула виклик примі-балерині, замахнувшись на «Лебедине озеро» Чайковського.

Телеведуча зізналася, що репетиції були складними, а сама ідея з поєднанням пасодоблю та балету відразу ж її спантеличила.

«Де я і де балет»,  – відреагувала Єфросиніна.

Зрештою Марія разом зі своїм партнером презентували глядачам веселу інтерпретацію світового шедевру. Особливо цікаво було почути коментар від Катерини Кухар, яка оцінила ф’южн пари у 6 балів.

«Машо, ви свідомо зазіхнули на мою територію. Ешапе не відпрацьоване, кудеп’є не в тому місці, арабеск був із косою стопою. І головне, гумор на сьогодні – не ваше, як би ви не старалися. Ви королева драми», – наголосила Кухар.

Дмитро Монатік не погодився з Катериною.

«По-перше, про гумор: круто, що ви внесли свою інтерпретацію в цю драму. Це було несподівано і дуже добре зіграно. По-друге, виконати такий номер, коли серед нас сидить «чорний лебідь», це не те, що сміливо, а зухвало. Але хто не ризикує, той із Кухар не батлує», – прокоментував номер співак.

Єфросиніна пізніше пояснила підтекст номеру.

«Я би в житті не взялася іронізувати над примою. Іронія над собою – це найкраще, що може дозволити собі людина, щоб зберегти життєлюбство», – наголосила Марія.