Українська делегація порушила питання підтримки України на Лондонському прайді

Державу представили 100 активістів

Наприкінці червня 2024 року UKRAINEPRIDE та CAMPAIGN FOR UKRAINE взяли участь у Лондонському прайді. Делегація зі 100 представників офіційно представила Україну, підкреслюючи єдність та стійкість наших ЛГБТК+ активістів, військових та патріотів.

Цього року делегація вийшла зі слоганом There is no rainbow without yellow and blue («Немає жодної веселки без жовтого й блакитного»). Активісти намагалися донести думку, що, поки Україна живим щитом захищає життя не лише своєї нації, а й усього західного демократичного світу, у цих країнах можливі права і свободи. Україні потрібна підтримка, якщо люди інших держав хочуть продовжувати святкувати різноманітність. 

«Неможливість проведення комплексного прайду в Україні через війну підкреслює важливість міжнародної солідарності, — зазначила Софія Лапіна, президентка ГО  UKRAINEPRIDE. — Українці в усьому світі збираються на прайди за кордоном, щоб висвітлити виклики, які постають перед Україною. Важливо й те, що українська делегація третій рік поспіль бере участь у прайді в Лондоні».

Делегація наголосила на критичній необхідності міжнародної підтримки для захисту прав і свобод, якими дорожать західні демократичні країни.

«Перед обличчям постійних викликів Україна виступає як маяк надії на демократію та права людини. Беручи участь у Прайді в Лондоні, ми представляємо лише одну мету: продемонструвати українську єдність і рішучість до перемоги, де переважають  цінності прав і свобод людини», — додала Олена Іващенко з CAMPAIGN FOR UKRAINE.

Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали