Алла Барановська, Василь Зварич, Анджей Шептицький та Тімур Мірошниченко на благодійній вечері фонду Way of Peace у Варшаві

Фінальний захід фонду цього року

Всеукраїнський фонд «Дорога миру» Миколи Тищенка з початку літа провів серію благодійних заходів Charity dinners у Празі, Парижі, Ніцці, Нью-Йорку та Варшаві. За цей час було виручено близько 20 мільйонів гривень, за які придбали автомобілі для військових та спеціалізовані машини для транспортування поранених з епіцентрів бойових дій.

Алла Барановська та Василь Зварич (Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі)

З українською кухнею гостей знайомили незмінні шефи серії благодійних вечер, амбасадори фонду Way of Peace — судді «МастерШеф» Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський. Частували гостей традиційною українською кухнею, але в сучасній інтерпретації: паляницею та печеними перцями з карпатською бринзою, пряженими пончиками із щучим кав’яром, борщем із чорносливом та салом, голубцями по-одеськи з креветками та білою рибою, гречаним медівником із солоною карамеллю.

У Варшаві вдалося зібрати 51 тисячу євро для Головного управління розвідки Міністерства оборони України, яке очолює Кирило Буданов. 

Проєкт CHARITY DINNERS створений інфлюенсеркою Аллою Барановською за підтримки фонду Way of Peace та МЗС України. 

Алла Барановська

Як і останні декілька місяців в Україні, вечеря проходила при свічках. Після атак росіян мільйони людей вимушені щоденно проходити випробування відсутністю електроенергії, тепла і води, але це ніяк не похитне віру в перемогу. На знак солідарності гості самостійно запалили свічки на своїх столах, як це щовечора роблять мільйони українців. 

Одним з лотів під час аукціону став бюст Тараса Шевченка з робочого стола Кирила Буданова, який купили за 17 тисяч євро.

Проведення останньої вечері у 2022 році у Варшаві було дуже символічним, адже від початку повномасштабного вторгнення Польща всіма способами підтримує Україну. Країна прийняла понад 6 мільйонів біженців, сприяє у фінансовій та військовій галузі та досі продовжує надавати різноманітну допомогу. 

За концепцію вечері відповідали Selena Rai, Bloomenty та агенція Mopis Decor. Локацію гостинно надали Praga Centrum, а підтримку заходу — Royal Tulip Warsaw Apartments.

Ведучим вечора став Тімур Мірошниченко, а за музичний супровід відповідала TAYANNA.

  • Тімур Мірошниченко
    Тімур Мірошниченко
  • TAYANNA
    TAYANNA

Амбасадорки фонду Way of Peace — інфлюенсерки Алла Барановська та Аліса Хомер 


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали