SAVE THE DATE:СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ...

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ЗДОРОВИХ НІГ

ВАЛЕНТИНА ХОМАЙКО РОЗПОВІСТЬ, ЯК ПОБУДУВАТИ...

В ПОЛНОМ СОСТАВЕ: ДЭВИД БЕКХЭМ С ДЕТЬМИ НА ПОКАЗЕ...

ЗНАЙ НАШИХ: ПІСНЯ УКРАЇНЦЯ СТАЛА САУНДТРЕКОМ...

Олена Кравець, Сабіна Мусіна і ще 20 супержінок у кліпі Pianoбой та Alina Pash «Перша леді»

Гімн жіночності!

Фото: Facebook/pianoboй

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Кожна жінка — перша леді свого життя. Таким є головний меседж нового кліпу Pianoboй та Alina Pash, який сьогодні з’явився в мережі.Pianoboй та Alina Pash

«Домогосподарка, співачка, спортсменка, бізнесвумен... У кожної — своя суперсила, свій талант, своє покликання, своя історія. Завдяки цьому ти і знайдеш тих, хто буде мріяти бути поруч з такою, як ти», — коментує роботу Дмитро Шуров.

Співак вважає, що тільки у співпраці та взаємодії чоловіків та жінок народжується все найпрекрасніше у світі: від дітей до музики.

«Як тільки я записав демо пісні, я відчув, що в ній не вистачає голосу сильної, вільної, коханої та дещо зухвалої жінки, й одразу в голові зазвучав голос Аліни Паш. Я надіслав їй пісню, вона її швидко підхопила та внесла свою неповторну girl-power — нові фарби у звучання та зміст», — розповів Дмитро.

Соліст гурту Pianoboй вважає пісню «Перша леді» гімном жіночому різноманіттю та їхній силі духу. Кліп на новий трек створено силою жінок: режисером роботи виступила Тоня Ноябрьова, оператором — Лєна Чеховська.

Героїнями кліпу стали 22 жінки різного віку та професій, які своїм прикладом надихають інших: Кароліна Ашіон, Олена Борисова, Наталія Васько, Олена Гудкова, Дана Нешнл, Ліна Дешвар, Дар‘я Зарубіна, Марія Кравець, Олена Кравець, Маша Корогодська, Ольга Кудіненко, Лілія Літковська, Анна Лугіна, Сабіна Мусіна, Любов Науменко, Альбіна Перерва, Пупсі Кiра, Анастасія Фалілєєва, Василіса Фролова, Аліна Шатернікова, Ольга Шурова та Лiза у ролi Лiзи.

Женя Кот о социальных сетях и пути к успеху

Save the date:стала известна дата проведения Elle Active Forum 2019

Головні правила здорових ніг